
< Terug naar Clarissenplaats 10, 1601 PZ Enkhuizen
Clarissenplaats 10
1601 PZ Enkhuizen
167 m²
5 kamers
€ 315.000 k.k.
Omschrijving
GEVRAAGD EEN SCHERP EN SERIEUS AANNEMELIJK BOD VOOR DIT PRACHTIGE APPARTEMENT.Het kan zomaar lager zijn dan U denkt of verwacht. De eigenaar van dit appartement wil er namelijk graag vanaf, niet omdat het moet, maar omdat hij de wens heeft dichter bij zijn werk te wonen. Het appartement is voorzien van alle gemakken en biedt U als nieuwe bewoner veel ruimte, privacy en veiligheid!
Bent U op zoek naar een luxe appartement in de binnenstad van Enkhuizen? Dit luxe appartment bevindt zich midden in het centrum. Het historische winkelcentrum en de havens van Enkhuizen trekken jaarlijks veel toeristen. Dit appartement is uitermate geschikt voor vijftigplussers, of bijvoorbeeld liefhebbers van de historische binnenstad. Enkhuizen kenmerkt zich met historische havens en een riant voorzieningenniveau.
Indeling appartementencomplex en appartement:
Begane grond: verzorgd entree met videofoon, berging (met zolder) voor fietsen en natuurlijk de brievenbus. Eerste verdieping: toegang met lift en/of trappenhuis naar de verzorgde dakstraat alwaar het entree van het appartement zich bevindt. Achter de voordeur strekt de 15 meter lange hal zich uit waaraan een riante slaapkamer en een eetkamer grenzen. De eetkamer (voormalige slaapkamer) biedt veel lichtinval doordat deze een open toegang heeft en is voorzien van meerdere (dak-) ramen, uitkijkend op de patio. De hal is (o.a.) voorzien van design tegelwerk op vloer. In de hal zijn aansluitend de garderobe, patio op het zuiden gelegen en de inpandige berging voor wasmachine / droger en de HR CV-ketel plus een 'Warmte-balans installatie'. Het toilet is volledig met marmer betegeld en voorzien van een inloopdouche met ronde glazen schuifdeuren, een stortdouche en een riant bad en ingebouwde thermostaatkranen.
De woonkamer is (net als de hal) voorzien van vloerverwarming en betegeld met een lichte travertin tegelvloer.
De woonkamer gaat over in een luxe keuken v.v. alle relavante apparatuur in passende entourage. Op de tweede etage is een overloop met aangrenzend een inloopkast en een ingebouwde kast. De toegevoegde waarde van dit appartement zit t.o.v. andere appartementen uit het comlex, in de ruime en ook sfeervolle slaapkamer op de tweede verdieping. Deze slaapkamer bevat een vide. Kortom het appartement bevindt zich in een functionele en uiterst verzorgde staat van onderhoud. Het totale woonoppervlak bedraagt ca. 167 m2.
Bijzonderheden
Dit appartement is is één van de grotere typen uit het appartementencomplex ‘Eucheriushof’ (2002). Dit luxe appartement is gebouwd van eerste klas materialen en v.v. volwaardige installaties. Rondom het complex is er parkeerruimte. Servicekosten bijdrage: € 134,00 per maand. Actieve V.V.E.
Enkhuizen:
Alle faciliteiten zoals winkelstand, a.s. medisch centrum, scholen en andere opleidingscentra, trein-/busstation, IJsselmeer strand en havens zijn in de nabije omgeving. De woning is gelegen in de binnenstad op een rustige en kindvriendelijke locatie. Enkhuizen trekt in tegenstelling tot vele andere steden toerisme aan door het Openlucht Museum, Sprookjes Wonderland en de knusse havens. Door de verbinding met de dijk naar Lelystad en de trein- verbinding naar Amsterdam (1uur) is ligging van de stad uitermate gunstig. Het is een stad met een VOC historie dat bruist van de gezelligheid. Enkhuizen boeit!
Verkopende makelaar
De Boer & Roos Vastgoed
Koepoortsweg 461624 AG Hoorn Nh
| Contact | |
|---|---|
| Tel | 0228353535 |
| Fax | 0228353536 |
| info@deboerenroosvastgoed.nl | |
| Openingstijden | |
| Maandag | 9:00 - 17:30 |
| Dinsdag | 9:00 - 17:30 |
| Woensdag | 9:00 - 17:30 |
| Donderdag | 9:00 - 17:30 |
| Vrijdag | 9:00 - 17:30 |
| Zaterdag | 10:00 - 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kenmerken
| Overdracht | |
|---|---|
| Vraagprijs | € 315.000 k.k. |
| Aangeboden sinds | 6+ maanden |
| Status | Verkocht onder voorbehoud |
| Aanvaarding | In overleg |
| Eigendomssituatie | Volle eigendom |
| VVE | Checklist aanwezig |
| Bouw | |
| Soort appartement | Maisonnette (appartement) |
| Soort bouw | Bestaande bouw |
| Bouwjaar | 2002 |
| Specifiek | Beschermd stads- of dorpsgezicht |
| Soort dak | Samengesteld dak bedekt met dakpannen |
| Oppervlakten en inhoud | |
| Gebruiksoppervlakten | |
| Wonen (= woonoppervlakte) | 167 m² |
| Externe bergruimte | 10 m² |
| Inhoud | 400 m³ |
| Indeling | |
| Aantal kamers | 5 kamers (2 slaapkamers) |
| Aantal badkamers | 1 badkamer en 1 apart toilet |
| Badkamervoorzieningen | Ligbad |
| Aantal woonlagen | 2 woonlagen |
| Voorzieningen | TV Kabel |
| Energie | |
| Energielabel | Niet beschikbaar |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | C.V.-ketel |
| Warm water | C.V.-ketel |
| C.V.-ketel | Nefit Economy ( combiketel, Eigendom) |
| Buitenruimte | |
| Ligging | In centrum |
| Tuin | Patio/atrium |
| Patio/atrium | 10 m² (4m diep en 2,5m breed) |
| Bergruimte | |
| Schuur/berging | Inpandig |
Foto’s