
< Terug naar Westerschelde 10, 2134 VX Hoofddorp
Westerschelde 10
2134 VX Hoofddorp
209 m²
/ 167 m² ·
6 kamers
€ 439.000 k.k.
Omschrijving
*** Vanwege verlaging overdrachtsbelasting minimaal prijsvoordeel van ruim € 17.000! ***“Fantastische ruime woning met hoog opleveringsniveau; u kunt hier echt zo in!”
Op een van de populairste eilanden van Floriande staat deze prachtige hoekwoning met inpandige garage van in totaal maar liefst 229 m2!
De woning is gelegen op eiland 2 welke zich kenmerkt door de bouwstijl van de dertiger jaren.
De woning, type “Argus”, ligt op loopafstand van scholen, kinderdagverblijven en het uitgebreide winkelcentrum ‘Floriande’. Hier treft u onder andere 2 supermarkten, een Hema, Blokker, drogisterijen en verswinkels. Op ca. 2 minuten van het winkelcentrum bevindt zich het Haarlemmermeer Lyceum en de Openbare Bibliotheek.
Met de fiets zijn de Toolenburger plas en het Haarlemmermeerse bos eenvoudig bereikbaar. Het strand en de zee liggen op slechts twaalf kilometer afstand.
Openbaar vervoer is eveneens op loopafstand aanwezig en heeft een perfecte aansluiting op de Zuidtangent; de snelle busverbinding tussen Haarlem en Amsterdam Zuidoost, via Schiphol.
Met de auto ben u binnen enkele minuten op de doorgaande wegen N201 en N205 waardoor ook de snelwegen A4, A5, A9 en A10 eenvoudig en snel bereikbaar zijn; Haarlem, Amsterdam, Amstelveen, en bijvoorbeeld luchthaven Schiphol bereikt u binnen mum van tijd!
De indeling is als volgt:
Entree tot de woning met hal waarin de toiletruimte zich bevindt, voorzien van fonteintje. In de hal bevindt zich ook de meterkast (7 groepen/2 aardlekschakelaars).
De royale, uitgebouwde woonkamer meet maarliefst ca. 44 m2 is voorzien van een houten vloer en glad gestuukte wanden. Het huis kenmerkt zich door veel stijldetails zoals prachtige paneeldeuren.
Door de uitbouw met lichtkoepel aan de achterzijde van de woning is de woonkamer zeer licht en ruim. De uitbouw is voorzien van openslaande deuren die toegang geven tot de zonnige tuin. De tuin op het Zuidwesten, is grotendeels bestraat en voorzien van gevarieerde beplanting en een houten berging.
Via de woonkamer is de tussenhal/portaal te bereiken welke nu in gebruik is als werkkamer. Deze ruimte geeft eveneens toegang tot de achtertuin, alsook tot de ruime inpandige garage.
Vanuit de woonkamer is de keuken te bereiken. De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning. Deze keuken is voorzien van een gestort granieten aanrechtblad, is goed afgewerkt en voorzien van de nodige apparatuur te weten: koel/vries combinatie, 4-pits gasfornuis met rvs afzuigkap, spoelbak, vaatwasser en combioven. De keuken heeft een toegangsdeur naar de garage.
De inpandige garage van ca. 20 m2 bied genoeg ruimte voor de auto, scooter, opslag, fietsen, motor of misschien wel uw oldtimer.
Via de open trap is de eerste verdieping te bereiken. Deze verdieping heeft 3 slaapkamers, eventueel zelfs te verbouwen tot 4! De hoofdslaapkamer is zeer royaal, circa 35 m2, en voorzien van een inloopkast. Grote raampartijen zorgen voor een zeer lichte kamer. Naast de hoofdslaapkamer bevindt zich de keurig afgewerkte badkamer. De badkamer is uitgevoerd in lichte kleurstelling en voorzien van een ligbad, dubbele wastafel en inloopdouche. Plafondhoge betegeling zorgt hier voor een ‘finishing touch’. Naast de badkamer bevindt zich een apart toilet en 2 slaapkamers. Deze 2 kamers zijn als kinderslaapkamers in gebruik. De gehele eerste verdieping is voorzien van een nette houten vloer.
Vanaf de overloop is via een vaste trap de tweede verdieping te bereiken. Hier bevinden zich 2 zeer ruime slaapkamers. Door het hoge plafond, in combinatie met de recent geplaatste dakramen ontstaat er een zeer ruimtelijk gevoel en zijn de kamers heerlijk licht. De zolderverdieping is ook voorzien van een nette parketvloer.
De aansluitingen voor de wasmachine, droger, zonneboiler en CV- combiketel zijn in een aparte inloopkast naast de overloop gesitueerd. Onder de schuine kap is er nog een flinke bergruimte ontstaan.
Algemeen: bouwjaar 2003 * zeer riante woonoppervlakte van ca. 209 m2 (conform Nen 2580) * prettige ruime en speels ingedeelde woonkamer * tuin op het zuidwesten * ruime inpandige garage van ca. 20m2 * hoogwaardig opleveringsniveau met onder meer prachtige paneeldeuren * gelegen in een kindvriendelijke buurt * oplevering in overleg.
Verkopende makelaar
Floriande Makelaars
Genderenplein 82134 DP Hoofddorp
| Contact | |
|---|---|
| Tel | 023-5571999 |
| info@floriandemakelaars.nl | |
| Openingstijden | |
| Maandag | 9:00 - 17:30 |
| Dinsdag | 9:00 - 17:30 |
| Woensdag | 9:00 - 17:30 |
| Donderdag | 9:00 - 17:30 |
| Vrijdag | 9:00 - 17:30 |
| Zaterdag | 10:00 - 14:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kenmerken
| Overdracht | |
|---|---|
| Vraagprijs | € 439.000 k.k. |
| Oorspronkelijke vraagprijs | € 489.000 k.k. |
| Aangeboden sinds | 6+ maanden |
| Status | Beschikbaar |
| Aanvaarding | In overleg |
| Bouw | |
| Soort woonhuis | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Soort bouw | Bestaande bouw |
| Bouwjaar | 2003 |
| Specifiek | Gedeeltelijk gestoffeerd |
| Keurmerken | GIW Waarborgcertificaat |
| Oppervlakten en inhoud | |
| Gebruiksoppervlakten | |
| Wonen (= woonoppervlakte) | 209 m² |
| Overige inpandige ruimte | 20 m² |
| Externe bergruimte | 6 m² |
| Perceeloppervlakte | 167 m² |
| Inhoud | 650 m³ |
| Indeling | |
| Aantal kamers | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Aantal badkamers | 1 badkamer en 2 aparte toiletten |
| Badkamervoorzieningen | Ligbad en douche |
| Aantal woonlagen | 3 woonlagen |
| Voorzieningen | Mechanische ventilatie en TV Kabel |
| Energie | |
| Energielabel | Niet verplicht |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | C.V.-ketel |
| Warm water | C.V.-ketel en zonneboiler |
| C.V.-ketel | Gas gestookt combiketel, Eigendom |
| Kadastrale gegevens | |
| Perceel | 167 m², volle eigendom |
| Buitenruimte | |
| Ligging | In woonwijk |
| Tuin | Achtertuin |
| Achtertuin | 48 m² (8m diep en 6m breed) |
| Ligging tuin | Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom |
| Bergruimte | |
| Schuur/berging | Vrijstaande houten berging |
| Voorzieningen | Voorzien van elektra |
| Garage | |
| Soort garage | Inpandig voor 1 auto |
| Voorzieningen | Voorzien van elektra |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
Foto’s