Dit woonwinkelpand in de Brugstraat is een unieke kans. De woning is o.a. voorzien van een grote woonkamer met openslaande tuindeuren. De fantastische woonkeuken met kookeiland en alle apparatuur maakt koken het einde. Boven zijn 3 slaapkamers en ee...
Volledige omschrijving
Dit woonwinkelpand in de Brugstraat is een unieke kans. De woning is o.a. voorzien van een grote woonkamer met openslaande tuindeuren. De fantastische woonkeuken met kookeiland en alle apparatuur maakt koken het einde. Boven zijn 3 slaapkamers en een fraaie badkamer te vinden. Op de 2e verdieping is de grote bergzolder. Achter de woning ligt een royale tuin met een veranda van ca. 4 x 9 meter met buitenhaard en jacuzzi. Ook zijn er nog een verdiept zwembad, houten tuinhuis en stenen garage in de tuin. De tuin is verder voorzien van gazon, schuttingen en coniferenhaag rondom. De kapsalon blijft in Middenmeer. Het terughuren van de kapsalon behoort tot de mogelijkheden.
BESTEMMING
De bestemming van dit object is: woonbestemming en winkelhuizen + bedrijven bestemming achterzijde 100 % te bebouwen.
INHOUD
De bruto-inhoud van dit object is ca.740 m³.
De gebruiksoppervlakte van dit object is ca. 235 m².
De oppervlakte van de garage is ca. 20 m².
JURIDISCH en ERFDIENSTBAARHEDEN
eigen grond en geheel perceel.
BOUWJAAR
1935 : bouwjaar
1996 : aanbouw woonkamer
2005 : aanbouw woonkeuken en veranda
INSTALLATIES
Gasgestookte cv installatie met radiatoren, merk CV-Ketel: Remeha Avanta, bouwjaar 2010. Vloerverwarming in de woonkeuken en de badkamer. De hoofdmeterkast zit in de kapsalon. Submeterkast in de kelder: aardlekschakelaar, dag en nachtstroom, krachtstroom, 9 x 220 volt groepen. Warmwater via cv-ketel voor badkamer, warmwater via elektrische boiler in keuken en kapsalon, merk boiler: Daalderop 10 liter.
BOUWAARD en ISOLATIE
Traditioneel gebouwde woning met betonvloeren begane grond deels, fundering op staal, hardhouten kozijnen in de aanbouw (met vorstrand gebouwd), houten vloeren op de eerste en tweede verdieping, vurenhouten kozijnen in oude woningdeel en kapsalon, pannendak op woning, plat dak op de achteraanbouwen met bitumen dakbedekking. Enkelwandig houten tuinhuis en stenen garage met asbestgolfplaten in de tuin.
Isolatie: dakisolatie van binnenuit en in dak aanbouwen, dubbelglas grotendeels, vloer aanbouw woonkamer en keuken.
ENERGIELABEL
Het Energielabel voor dit object is niet beschikbaar.
ONDERHOUD
Er dient rekening gehouden te worden met het schilderwerk buitenom.
LIGGING
Midden in het centrum gelegen.
INDELING
entree: zijentree van de woning en voorentree voorzijde bij winkel/kapsalon.
hal: meterkast, toilet, trapopgang en voordeur met enkel glas.
kelder: met trappetje en pomp voor vloerverwarming.
kantoor: ca. 1,5 x 4 mtr. vanuit de hal bereikbaar, plavuizen vloer op houten ondervloer, systeemplafond, radiator en granol wanden.
toilet: tot plafond betegeld (blauw/witte tegels) en hangend closet.
woonkamer: grote woonkamer in de aanbouw achterzijde met houten vloer (deels tapijt over beton vloer), openslaande tuindeuren bij zitgedeelte, aparte werk/hobby gedeelte gescheiden door een wand, ramen naar tuin en naar voorzijde, gespoten wanden en plafond.
woonkeuken: splinternieuwe woonkeuken met beton vloer (2004) met egalinecoating met 2 componentenlak, gestuukte wanden, 2x openslaande tuindeuren, gips plafond met inbouwspots, tegen de achterwand staat een groot recht keukenblok met granieten aanrechtblad, rvs achterwand, vanille kleurige kastjes, 2 grote ladekasten, 2 onderkastjes, close in boiler (10 liter Daalderop), vaatwasser, rvs spoelbak, grote Amerikaanse koelkast rvs design, apart kookeiland (1,5 x 3 meter) met rvs blad en rvs spoelbak (koud water) met ca. 6 onderkasten, 1 x ladekast, Boretti gasfornuis met brede elektrische oven en 4 gaspitten en visbrander, rvs afzuigkap vlakscherm type. Buiten de openslaande tuindeuren ligt een houten terras naar het zwembad.
tuin: tuin met gazon, houten tuinhuis (ca. 4 x 3 meter) met veranda, aan de woonkamer met openslaande tuindeuren is de veranda/overkapping (ca. 4 x 9 mtr.) met buiten open haard, vlonderterras en stalen dakplaten in dakpannenmotief - aan de woonkamer vast, terrasverwarming, jacuzzi (ca. 2,5 x 2,5 mtr.) met deksel en elektrische verwarming voor water, staat onder de veranda en beschut door glazen windscherm. Houten schuttingen rondom de tuin, coniferen haag en houten terras van 5 x 5 meter in het midden van het gazon. Rond kunststof zwembad (2002) verdiept ingebouwd in de tuin van ca. 5 mtr. doorsnede en 1,2 mtr. diep. Langs de woning loopt een pad vanaf de poort in de schutting.
garage: stenen garage achter in de tuin.
kapsalon: aan de voorzijde van het pand gelegen kapsalon (ca. 50 m²) met egalinevloer, enkelglas ramen, airco-installatie, luchtafzuiginstallatie, radiatoren, aparte keuken met keukenblok, vaatwasser, close in boiler, 10 liter, toilet, aparte cv ketel Nefit HR voor de kapsalon.
1e verdieping:
overloop: tapijt en houten schroten lambrisering.
slaapkamer 1: aan voorzijde, ca. 3,5 x 4,5 mtr. , vinyl, 2 x ramen, radiator, gips tussenwanden en gips plafond.
slaapkamer 2: aan voorzijde, ca. 3,5 x 4,5 mtr., tapijt, 2 x ramen, radiator en gipsplafond.
slaapkamer 3: aan achterzijde, tapijt, behang, 2 x openslaande dakterras deuren, radiator en 3x inbouwkast.
badkamer: tegelvloer, wand tot plafond betegeld (wit/geel), groot badmeubel met kunststof wastafel in houten werkblad, 2 onderkastjes, wasmachine- en wasdroger aansluiting, vloerverwarming, kunststof ligbad met whirlpool, douche hoek, hangend closet, inbouwspots en mechanische ventilator.
2e verdieping:
zolder losse trap vanuit de oude douche naar de zolder met houten vloer en tapijt erop, geheel gips afwerking dakbeschot en dakisolatie van binnenuit, zolder is geheel bevloerd, raampje in kopgevel, CV ketel.
PARKEERMOGELIJKHEDEN
In parkeervakken, en aan achterzijde plek op eigen terrein.
MILIEUASPECTEN
Asbest in golfplatendak garage.
BIJZONDERHEDEN
Grote woning met winkel/praktijkruimte in het centrum van het dorp, welke veel mogelijkheden biedt!
Bij ernstige regenval loopt water in kelder. De wasmachine, wasdroger en oven kunnen niet tegelijk aan, i.v.m. zwaarte zekering.
Het pand is eventueel te koop met behoud van de kapsalon (verhuur). Het terughuren van de kapsalon behoort tot de mogelijkheden.
AANVAARDING Aanvaarding is in overleg.
Verkorte omschrijving