
Jacob van Lennepstraat 64-3A1053 HL AmsterdamDa Costabuurt-Zuid
€ 2.250 /mnd
Omschrijving
BEZICHTIGINGS AANVRAGEN ALLEEN PER EMAIL
Nieuw gerenoveerd gemeubileerd studio appartement met zonnig balkon, zeer gunstig gelegen in de Van Lennepbuurt. Op loopafstand zitten onder andere de Foodhallen, de 9 straatjes en het Vondelpark. Maar ook het Leidseplein en Museumplein zijn dichtbij gelegen. Om de hoek vind je veel gezellige cafeetjes, restaurants, winkels en boetiekjes. Voor de dagelijkse boodschappen zitten diverse supermarkten dichtbij.
Woonkamer met lounge en dining gedeelte, comfortabel twee persoonbed, open keuken welke is voorzien van alle wenselijke inbouw apparatuur.
Badkamer met wastafel, douche en toilet.
Bijzonderheden:
- Huurprijs: €2.250, -
- Startdatum: 01-10-2026
- Borg: 2 maanden huur
- Model A contract
- Minimaal beschikbaar voor 12 maanden
- Recent gerenoveerd en nieuw opgeleverd
- Airconditioning
- Balkon
Bereikbaarheid:
Met de auto bereik je binnen ca. 10 minuten de Ring. De tramlijnen 3, 7 en 17 hebben een halte op de kruising van de Bilderdijkstraat met de Kinkerstraat.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Huurprijs
- € 2.250 per maand (geen servicekosten)
- Waarborgsom
- € 4.460 eenmalig
Bouw
- Soort appartement
- Tussenverdieping (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1900
Oppervlakten en inhoud
- Inhoud
- 110 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
Energie
- Energielabel
- Verwarming
- Cv-ketel
© 2001-2026 funda