Omschrijving

APPARTEMENT CENTRUM DEN HAAG (2 SLAAPKAMERS) Mooi ruim appartement in hartje centrum Den Haag. Prima ligging ten opzichte van het Centraal Station, de vele winkels, theaters en bezienswaardigheden van het centrum en op kruipafstand van de horeca-etablissementen op en om het Plein. Entree aan de autovrije Korte Houtstraat met trap naar de 1e verdieping alwaar de entree van het aan de voorzijde gelegen appartement. Op deze etage bevinden zich een grote L-vormige woon/eetkamer, een toilet en een geheel vernieuwde keuken (2026), voorzien van een inductieplaat, oven, afzuiginstallatie, vaatwasser en koelvrieskast. De 2 slaapkamers liggen op de 2e verdieping, de grootste slaapkamer biedt toegang tot een ruime bergzolder. De badkamer is voorzien van een bad, aparte douche, 2 wastafels, WC en een handdoekenradiator. Voor de wasmachine en de droger is een praktische aparte opstelplaats. Een fraai terras met aparte opgang completeert deze etage. Ideaal voor mensen die graag centraal wonen! Direct beschikbaar! Huur per maand: € 2.400,00 Voorschot servicekosten per maand € 150,00 (gas, elektra, water en administratiekosten /tussenmeters aanwezig) waarborgsom € 2.550,00 Totale oppervlakte circa 104 m2 Woon/eetkamer circa 46 m2 Slaapkamer 1 circa 20 m2 Slaapkamer 2 circa 8,5 m2 Terras circa 18 m2 Flinke bergzolder De foto's geven een goede impressie van hoe de woning er uit ziet, maar kunnen iets afwijken van de actuele situatie. GRAAG UITSLUITEND SCHRIFTELIJK REAGEREN

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
Per direct beschikbaar
Huurprijs
€ 2.400 per maand (exclusief servicekosten à 150 per maand)
Waarborgsom
€ 2.550 eenmalig
Huurovereenkomst
Onbepaalde tijd
Status
Beschikbaar

Bouw

Bouwjaar
Voor 1906

Wonen
104 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
18 m²
Inhoud
405 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Gelegen op
1e woonlaag

Energie

Energielabel
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom

Buitenruimte

Ligging
In centrum
Balkon/dakterras
Dakterras aanwezig

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

© 2001-2026 funda