Omschrijving
Appartement op de begane grond met een tuin (ca. 45 m²) op het westen, privé parkeerplaats en berging. Gelegen in modern en kleinschalig appartementengebouw “Doornbosch” met een centrale ligging in het dorp.
Het appartement is gestoffeerd te huur, waaronder overal laminaat vloeren. Voorzien van gas-c.v. en volledig geïsoleerd. Woonoppervlakte: circa 75 m²
BEGANE GROND: Hal, ruime woonkamer met deur naar loggia (ca. 8 m²) en openslaande deuren naar de tuin en een open keuken (totaal ca. 37 m²) met een koelkast en kooktoestel, tussenhal met deur naar slaapkamer (ca. 13 m²), toilet en badkamer met douche, wastafel en aansluitpunten wasapparatuur.
Bijzonderheden:
- Huurprijs is inclusief servicekosten, maar exclusief kosten gas, water en elektra;
- Te huur voor onbepaalde tijd;
- In de woning zijn geen huisdieren toegestaan;
- Voorbehoud gunning verhuurder;
- Huurder dient zich te kunnen legitimeren met een geldig legitimatiebewijs;
- De huurders worden gescreend door middel van het invullen van de NVM Woontoets;
- Voor het opstellen van de huurovereenkomst dient huurder 3 (recente) opvolgende salarisstroken te overleggen alsmede een werkgeversverklaring;
- Borg bedraagt 2 maanden huur, deze dient voor de huuringangsdatum te worden voldaan;
- Oplevering op korte termijn mogelijk.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste huurprijs
- € 1.385 per maand (servicekosten onbekend)
- Waarborgsom
- € 2.770 eenmalig
- Bouwjaar
- 2002
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 75 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 280 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DOORN B 3616
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- DOORN B 3616
- Achtertuin
- 45 m² (4,50 meter diep en 10,00 meter breed)
- Ja
© 2001-2026 funda