Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/huur/kesteren/huis-torenstraat-4/43017583/

Omschrijving
Midden in het dorpscentrum van Kesteren, op loopafstand van de dorpsvoorzieningen, is gelegen deze vrijwel nieuwe TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING met BERGING en TERRAS. Dit woonhuis is twee jaar geleden volledig in stijl gerenoveerd en is gebouwd in de voormalige brandweerkazerne.
Deze prachtige woning is optimaal geïsoleerd, hoogwaardig afgewerkt en helemaal instapklaar.
Huurvoorwaarden
Voor dit woonhuis hanteren wij een inkomenseis. Het bruto maandinkomen dient minimaal 3,5 keer de huurprijs te zijn. Dit mag gezamenlijk; het inkomen van een partner wordt voor 100% meegenomen. Voor gepensioneerden gelden andere voorwaarden, neem hiervoor contact met ons op. Standaard wordt 3 maanden huur als borg gevraagd.
INDELING:
ontvangsthal met meterkast voorzien van meters nutsvoorzieningen, moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje, straatgerichte living met toegang naar het terras, open keuken met een moderne en lichte hoekopstelling voorzien van alle gemakken, technische ruimte met warmtepompinstallatie, portaal met trapopgang naar de verdieping.
VERDIEPING:
overloop, 2 heerlijke slaapkamers, beiden met een dakkapel, schitterende badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en een 2de wandcloset.
De woning wordt compleet opgeleverd met visgraat pvc-vloeren met vloerverwarming, raambekleding en in- en opbouwverlichting.
Bijzonderheden:
- Beschikbaar: 1 september 2025
- Huur is exclusief nutsvoorzieningen
- Borg staat gelijk aan drie maanden huur
- Huurperiode is minimaal 12 maanden
- Huisdieren niet toegestaan
- Dit woonhuis is gestoffeerd.
Wij ontvangen graag uw belangstelling voor deze woning per e-mail. Zou u in uw bericht ook een korte introductie over uzelf en uw situatie willen opnemen? Dit helpt ons om een goed beeld te krijgen van de kandidaten. Alvast bedankt!
Kenmerken
Overdracht
- Laatste huurprijs
- € 1.450 per maand (geen servicekosten)
- Waarborgsom
- € 4.350 eenmalig
- Huurovereenkomst
- Onbepaalde tijd
- Status
- Verhuurd
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2023
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 81 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 200 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR-Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Voortuin
- Voortuin
- 20 m² (4,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda