Omschrijving

Aan de Perudreef in Utrecht bevindt zich dit charmante en goed onderhouden appartement op nummer 8-1011. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en is gebouwd in 1971. Met energielabel A is de woning bovendien zeer energiezuinig. In vergelijking met de rest van de straat is dit appartement compacter dan gemiddeld, maar juist daardoor efficiënt en praktisch ingedeeld. Daarnaast springt het energielabel eruit: waar de meeste woningen in de buurt label B hebben, scoort deze woning beter met label A. De woning ligt in de groene en rustige wijk Overvecht (Wijk 03), een buurt die bekendstaat als kindvriendelijk en levendig, met veel jonge bewoners tussen de 25 en 44 jaar. De omgeving heeft een prettige balans tussen rust en stedelijke dynamiek. Qua ligging zit je hier uitstekend: op fietsafstand van het bruisende centrum van Utrecht, op loopafstand van een supermarkt en met een treinstation in de nabije omgeving. Ook de uitvalswegen zijn snel bereikbaar; binnen circa 6 minuten rijd je de stad uit. Let op: deze woning is uitsluitend beschikbaar voor huurders vanaf 55 jaar. Inkomenseis Het bruto (gezamenlijke) inkomen dient 3 tot 3,5 keer de maandhuur te bedragen. Dit inkomen kan worden aangetoond door middel van AOW, pensioeninkomen en/of salaris. Kortom: een comfortabel, energiezuinig appartement op een gunstige locatie met alle voorzieningen binnen handbereik. U kunt zich alleen per e-mail aanmelden via

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Huurprijs
€ 1.100 per maand (servicekosten onbekend)
Waarborgsom
€ 1.270 eenmalig

Bouwjaar
1971

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
51 m²
Inhoud
128 m³

Indeling

Aantal kamers
1 kamer
Aantal woonlagen
1 woonlaag

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

© 2001-2026 funda