
Amsterdamsestraatweg 441391 AB AbcoudeAbcoude-Noordoost
€ 800.000 k.k.
Omschrijving
Warm, huiselijk, stijlvol & zorgeloos wonen
Welkom in dit prachtig afgewerkte ‘penthouse’ in het moderne complex De Heeren van Angstel. Een heerlijke plek voor wie houdt van ruimte, stijl en rust – met alle dagelijkse voorzieningen letterlijk om de hoek. Ideaal voor mensen die kwaliteit waarderen en graag comfortabel willen wonen in het groene Abcoude.
Het appartement beschikt over een privéparkeerplaats, eigen berging, een ruim zonnig privéterras én directe toegang tot een grote gemeenschappelijke daktuin: een rustige plek waar je kunt ontspannen, elkaar kunt ontmoeten of eindigt in een spontaan borrelpraatje. Uiteraard is alles per lift bereikbaar.
Met energielabel A, hoogwaardig materiaalgebruik en een lichte, moderne afwerking is dit een woning waar je zó in kunt — zonder klussen, mét maximale woonkwaliteit.
Gebruiksoppervlakten:
Wonen: ca. 118 m²
Gebouw gebonden buitenruimte: ca. 42 m² (terras)
Externe bergruimte: ca. 5 m² (berging)
Globale indeling:
Eerste verdieping-wonen in licht en ruimte:
Via de lift bereik je de daktuin en loop je door naar huisnummer 44, herkenbaar aan het karakteristieke puntdak. De entree verrast meteen: de hal staat elegant in verbinding met de ruime woonkeuken, waardoor licht en overzicht direct de boventoon voeren.
De moderne keuken in fris wit is voorzien van alle inbouwapparatuur (o.a. Siemens), met luxe extra’s zoals een ingebouwde koffiemachine, stoomoven en oven. Dankzij de twee dakkapellen is er plek genoeg voor een royale eettafel, ideaal voor lange avonden tafelen of thuiswerken.
De zandkleurige tegelvloer met vloerverwarming loopt naadloos door in de brede woonkamer. Drie grote, openslaande deuren geven toegang tot het zonnige terras – een plek waar je de hele dag door een fijn plekje in de zon vindt.
Verder vind je op deze verdieping:
* een stijlvol afgewerkte wc met eiken plank en design waskom
* een praktische binnenberging met CV opstelling en aansluitingen voor wasmachine en droger
* maatwerk kasten die zowel rust als opberggemak geven
De met eiken beklede trap verbindt beide woonlagen op een sfeervolle manier.
Tweede verdieping-een oase van rust:
Op de bovenverdieping ligt een prachtige eiken vloer, opnieuw met vloerverwarming. De royale slaapkamer is licht, warm en voorzien van maatwerk kasten. Dakramen en openslaande deuren zorgen voor lucht en daglicht.
De doorloop-inloopkast vormt een mooie verbinding met de badkamer: een serene ruimte met neutrale tinten, dakraam, inloopdouche, waskom en tweede toilet. Een plek die uitnodigt om rustig en ontspannen je dag te beginnen.
Buitenruimte – privé én gedeeld genieten:
Het grote privéterras voelt als een verlengde van de gemeenschappelijke daktuin. Een heerlijke plek voor koffie in de ochtendzon, borrels in de middag of ontspanning aan de zijkant van het appartement waar later op de dag ook zon staat.
Bijzonderheden:
* Energielabel: 'A'
* Hoogwaardige en tijdloze materialen
* Professioneel beheerde VvE met prettige en betrokken bewoners
* Mogelijkheid om bij de keuken nog een extra werkkamer te creëren
* Meerdere laadpunten beschikbaar bij de parkeerplaatsen
* Fijne, complete locatie met winkels en voorzieningen op loopafstand
* De woonoppervlakte is officieel ingemeten volgens BBMI (Branche Brede Meet Instructie, afgeleide van NEN 2580). Interpretatie verschillen zijn mogelijk
* Vraag altijd naar de lijst van zaken. De in de brochure omschreven zaken horen niet altijd bij de woning en gaan soms mee of zijn soms ter overname
* Ter informatie: in principe zal uw eigen regionale notaris de koopovereenkomst opstellen. Deze kosten zijn voor de koper. Eventueel kunnen wij het ook doen als verkopend makelaar.
* Wilt u uw hypotheekmogelijkheden nog onderzoeken? Wij brengen u graag in contact met onze lokale hypotheekadviseur
Locatie – Abcoude: groen, waterrijk & verrassend compleet:
Abcoude is de groene achtertuin van Amsterdam, met alle voordelen van rust én bereikbaarheid. Hardlopen door de weilanden, fietsen langs water, sporten, tennissen of hockeyen: het kan allemaal. Het sfeervolle centrum biedt fijne winkels, gezellige horeca en zelfs een HEMA.
Voor wie van water houdt: je vaart zo naar de Vinkeveense Plassen, Loosdrecht of via Amsterdam Zuid richting de stad.
Daarnaast is er een actief lokaal cultureel leven met o.a. het Zomerfestival, Jazzhuis en het Piet Mondriaan Theater.
Het treinstation ligt op loopafstand en de ligging aan A2/A9/A1 maakt reizen heel eenvoudig. Sporthuis Abcoude (met zwembad) ligt eveneens dichtbij.
Kortom: een stijlvol, warm en zorgeloos appartement op een van de fijnste plekken van Abcoude.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 800.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.780
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Penthouse (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2016
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 118 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 42 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 412 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompact (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ABCOUDE A 3527
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Zie akte
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 24 m² (2,75 meter diep en 8,70 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Garage
- Soort garage
- Parkeerkelder
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Foto's 36
© 2001-2026 funda



































