
Omschrijving
Modern en centraal in Abcoude gelegen appartement geschikt voor zowel starters als senioren!
Dit uitstekend onderhouden appartement (61 m2) is gelegen op de eerste etage van het complex ‘Heeren van Angstel’ en beschikt over een berging en een gegarandeerde parkeerplaats in de onderbouw. Als laatste woning in de rij geniet je hier van extra privacy en rust, met nauwelijks tot geen voorbijlopende mensen langs de woning.
Het appartementencomplex is gelegen direct boven de winkels voor alle dagelijkse benodigdheden, is gelijkvloers, beschikt over een lift en is zodoende ook uitstekend geschikt voor senioren!
Je komt het appartement binnen in de hal met daarin de meterkast, de berging met daarin de c.v.-ketel (bouwjaar 2016) en de wasmachine/droger en het toilet met fonteintje. Naast de entree bevindt zich de ruime slaapkamer en de toegang tot de badkamer. De moderne badkamer is voorzien van een royale inloopdouche, een wastafelmeubel en een handdoekenradiator. Naast de entree is je eigen riante terras grenzend aan de openbare binnentuin gelegen, welke door middel van openslaande deuren (voorzien van een hor) ook vanuit de slaapkamer is te bereiken en voor extra privacy kan worden ‘afgesloten’ met een uittrekbaar windscherm.
Aan de straatkant van het appartement bevindt zich de ruime woonkamer met open keuken. De woonkamer is heerlijk licht door de grote deuren van de twee Franse balkons. Je haalt door het openzetten van deze deuren ook veel frisse lucht naar binnen op de warmere dagen van het jaar. In de keuken vind je diverse inbouwapparatuur waaronder een inductiekookplaat met daarachter een afzuigunit, een koel-/vriescombinatie, een combi oven en uiteraard een vaatwasser. Tot slot kun je nog veel spullen en bijvoorbeeld fietsen kwijt in de berging beneden waar je dus ook over een flexplek in de parkeergarage beschikt!
Bijzonderheden:
- Instap klaar appartement dat geheel is voorzien van een PVC vloer met daaronder vloerverwarming.
- Goede ligging ten opzichte van de winkels, maar ook de dorpskern, groen en uitvalswegen zijn goed bereikbaar!
- Servicekosten bedragen € 169,- per maand
- Professioneel beheerde VVE.
- Glasvezelaansluiting aanwezig.
- Intercom met video.
- Voorzien van zonwerende ZHR++ beglazing.
- Energielabel A.
Abcoude is een mooi, landelijk gelegen dorp, dichtbij Amsterdam, Amstelveen, Utrecht, en Schiphol. De Zuidas, Amsterdam Zuid en Stadshart Amstelveen liggen op 15 minuten autorijden. Het openbaar vervoer is goed vertegenwoordigd. In de buurt rijden diverse buslijnen en je kunt lopend naar het NS station.
Het dorp heeft een oud en gezellig centrum met restaurants, cafés en voldoende winkels.
Gedurende het gehele jaar worden er diverse culturele activiteiten georganiseerd en er is een theater.
Ook zijn er voorzieningen zoals sportverenigingen (voetbal, hockey, tennis), kinderopvang, vier basisscholen, een golfbaan en zelfs een gloednieuwe sporthal met een zwembad.
De omgeving biedt mooie wandel- en fietsroutes naar het Abcoudermeer en de Vinkeveense Plassen, of langs het Gein en de Angstel.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.115
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 169,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2016
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 61 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 27 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 199 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Frans balkon, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kompact HRE (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ABCOUDE A 3527
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Frans balkon aanwezig
- Ligging
- In centrum en vrij uitzicht
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 27 m² (5,20 meter diep en 5,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Parkeerkelder en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 169,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda