Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/alkmaar/appartement-jaagpad-37/44591310/

Fraai appartement gelegen op toplocatie aan het Noord-Hollandskanaal
Omschrijving
Op toplocatie bieden wij te koop aan dit fraaie tweekamerappartement van 59m2, gelegen op de 4e en bovenste etage met zeer royaal terras (12m2) op het zuiden over de volle breedte van het appartement en separate ruime berging in de parkeergarage. Eventueel een eigen parkeerplaats in de parkeergarage verkrijgbaar.
De locatie is uniek vanwege de ligging, direct aan het Noord-Hollandskanaal met uitzicht op de historische ophaalbrug aan de overzijde van het water en op de accijnstoren aan de Bierkade.
Vanaf dit appartementencomplex loopt u binnen enkele minuten naar de pont aan de Eilandswal, die u overzet op de Bierkade, waarna u in 5 minuten via het Fnidsen naar het Waagplein loopt, het bruisende hart van de binnenstad van Alkmaar.
Het appartementencomplex, waarin dit appartement is gelegen is gerealiseerd in 2014 en wordt uitstekend onderhouden. Uiteraard is een lift aanwezig. De servicekosten voor het appartement bedragen thans
€ 93,49 per maand. De zuidgevel van het gebouw is uitgevoerd met onderhoudsarme kunststof kozijnen. Vanwege de uitstekende isolatievoorzieningen beschikt het appartement over energielabel A.
In de centrale entree bereikt u via de lift of de trap de galerij op de 4e etage met toegang tot het appartement, welke als volgt is ingedeeld:
- via de ruime entree/gang met toilet bereikt u de royale zonnige woonkamer met glazen pui over de volle breedte, voorzien van 2 brede openslaande deuren naar terras met fantastisch uitzicht over het Noord-Hollandskanaal en de stad, met name vanwege de ligging op de 4e etage. De moderne open keuken is voorzien van keramische kookplaat, elektrische oven, nieuwe vaatwasser, koelkast met vriesvak en afzuigkap. Vervolgens heeft u de beschikking over één royale slaapkamer aan de koele noordzijde met aansluitend een ruime volledig betegelde badkamer met douchecabine, wastafel en 2e toilet. Tenslotte heeft u de beschikking over een inpandige berging annex wasruimte.
Het gehele appartement is voorzien van een fraaie plavuizenvloer, inclusief het buitenterras, waarbij de woonkamer/keuken is voorzien van vloerverwarming als hoofdverwarming.
Kortom een unieke kans om dit fraaie appartement te gaan bewonen.
Aanvaarding in overleg
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 375.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.356
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 93,49 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2014
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 59 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 188 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- ALKMAAR B 6095
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Zonneterras
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 93,49 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda