Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/alkmaar/huis-stuartstraat-111/89603546/

Stuartstraat 1111815 BR AlkmaarSpoorbuurt
€ 550.000 k.k.
Omschrijving
In de gewilde Spoorbuurt staat deze uitzonderlijke ruime woning te koop. De hoekwoning met drie woonlagen en ruime wijnkelder ligt op een steenworp afstand van het NS treinstation en op loopafstand van het centrum van Alkmaar. De bakkerij, groentewinkel en koffiezaakje maken de buurt een zeer geliefde plek om te wonen.
De benedenverdieping bestaat uit een ruime entree waar zich tevens het toilet met wandcloset bevindt en de trapopgang naar de eerste verdieping. De houten vloer loopt door naar de woonkamer, welke een kleine vier meter breed is. Het heeft een moderne, hout gestookte open haard en hoge plafonds. Het brede raam aan de voorkant bevat HR-glas en zorgt voor meer dan voldoende lichtinval. De overige ramen op de benedenverdieping hebben dubbelglas. De open keuken is onderdeel van het dagelijks leven in huis en biedt ruimte om het naar eigen smaak in te richten door bijvoorbeeld een kookeiland. In de keuken bevindt zich de trap naar de wijnkelder. Deze ruimte is koel en droog en een goede plek om een mooie voorraad op te slaan.
Via de dubbele openslaande deuren kom je in de bescheiden achtertuin die ruim genoeg is voor een loungeset en een zonnige plek om te genieten van een heerlijke kop koffie. Er is verder een houthok en een groene overkapping voor fietsen. De tuin is ook door de poort bereikbaar via de zijstraat.
De eerste verdieping heeft een verrassende indeling van drie slaapkamers waarvan één ruime slaapkamer een inloopkast bevat. Verder is er een tweede ruime slaapkamer en een kleinere kamer die ruim genoeg is om als slaapkamer gebruikt te worden. De ramen op de eerste verdieping hebben dubbelglas.
De badkamer is van alle gemakken voorzien: een dubbele wastafel, ligbad, aparte douche én vloerverwarming. Vanaf de badkamer kom je op het kleine balkon, waar je heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon.
De zolderverdieping bevat aan drie kanten dakkappelen waardoor deze zeer ruim is en mogelijkheden biedt om er twee slaapkamers van te maken. Ook deze slaapkamer heeft veel lichtinval en is voorzien van ramen met dubbelglas. Op zolder bevindt zich de CV-opstelling in een aparte ruimte en de aansluiting voor de wasmachine. Door de vele inbouwkasten biedt de zolder veel opbergmogelijkheden.
Deze woning heeft één van de weinige grote voortuinen in de Spoorbuurt. Deze is groot genoeg om op eigen grond een parkeerplek te realiseren met eventueel een elektrische laadpaal. Een betere optie is natuurlijk de tuin groen te houden.
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 565.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 550.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.135
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, eindwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1923
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 133 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Perceel
- 106 m²
- Inhoud
- 475 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HRE 36/30A ( combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ALKMAAR C 5423
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 106 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
© 2001-2026 funda