Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/almelo/huis-bassin-1/43382389/

Omschrijving
Aan de buitenrand van de wijk “Het Nijrees”, op een fraaie en groene locatie aan een brede, boomrijke laan met vrij uitzicht aan de voorzijde, staat dit uitstekend onderhouden vrijstaande herenhuis met inpandige garage en een ruime oprit voor meerdere auto’s.
De woning beschikt over vier riante slaapkamers en een zonnige tuin met een sfeervol overdekt terras. Dankzij de gunstige ligging, op korte afstand van de snelweg en op loopafstand van natuurgebied “Het Nijreesbos”, is dit met recht de ideale eengezinswoning.
Begane grond:
Entree, ruime hal, toiletruimte, meterkast, trapopgang, royale woonkamer met prachtig vrij uitzicht, provisiekast, moderne halfopen keuken voorzien van inbouwapparatuur en deur naar terras, bijkeuken met opstelplaats voor witgoedapparatuur en doorloop naar ruime geïsoleerde garage/berging.
1e verdieping
Ruime overloop met vaste kast, twee ruime slaapkamers, nette badkamer met inloopdouche, toilet en een dubbel wastafelmeubel.
2e verdieping
Middels vaste trap naar overloop, ruime berging met opstelplaats cv-ketel, twee royale slaapkamers.
Bijzonderheden;
- Bouwjaar: circa 2002;
- Perceelgrootte: 301m²;
- Woonoppervlakte 195 m²;
- Inhoud woning 702 m³;
- Definitief energielabel A;
- Verwarming middels een Remeha HR combiketel;
- Keuken vernieuwd in 2022;
- Gehele woning goed geïsoleerd;
- Gehele bovenverdieping voorzien van rolluiken;
- Begane grond voorzien van vloerverwarming met pvc vloeren;
- Garage/berging in spouw uitgevoerd;
- Brede oprit geschikt voor meerdere auto’s;
- Zonnige tuin op het zuiden;
- Kindvriendelijke woonomgeving.
Aanvaarding: in overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 539.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.767
- Bouwjaar
- 2002
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 195 m²
- Externe bergruimte
- 13 m²
- Perceel
- 301 m²
- Inhoud
- 702 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMBT-ALMELO G 4095
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 301 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 110 m² (10,00 meter diep en 11,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda