Pjotr Kapitsastraat1341 JJ AlmereNobelhorst Oost
€ 654.500 v.o.n.
Open Huis
- Dinsdag 19 mei van 16:00 tot 18:00
- Zaterdag 13 juni van 10:00 tot 12:00
Omschrijving
Bouwnummer 14 – Type A – De Marktdame, Nobelhorst
Kom langs tijdens één van onze informatiemomenten!
Dinsdag 19 mei van 16:00 tot 18:00 uur bij Het Nobelpunt in Almere
Zaterdag 13 juni van 10:00 tot 12:00 uur aan de Frankrijkkade 44 in Almere.
We vertellen je graag meer over het project en de beschikbare woningen.
Bouwnummer 14 is een ruim en licht hoekappartement op de derde verdieping van het moderne nieuwbouwproject De Marktdame in Nobelhorst. Met drie slaapkamers en een zonnig balkon biedt dit appartement volop comfort en leefruimte.
De woonkamer staat in open verbinding met de keuken, wat zorgt voor een prettige en ruimtelijke indeling. Via de schuifpui heb je toegang tot het balkon op het zuidoosten, waar je heerlijk kunt genieten van de ochtend- en middagzon.
Dit appartement beschikt over drie slaapkamers, een volledig uitgeruste badkamer en een separaat toilet. Daarnaast is het appartement volledig voorbereid op duurzaam en energiezuinig wonen, dankzij de warmtepomp en WTW-installatie. Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor een aangenaam en gelijkmatig binnenklimaat.
Op de begane grond bevindt zich een eigen berging, ideaal voor fietsen en extra opslag. Daarnaast beschik je over een eigen parkeerplaats met de mogelijkheid om een laadpaal te plaatsen.
Kenmerken bouwnummer 14:
• Gebruiksoppervlakte ca. 115 m2
• Buitenruimte ca. 14 m2
• Derde verdieping
• 3 slaapkamers
• Balkon op het zuidoosten
• Schuifpui richting het balkon
• Open verbinding tussen woonkamer en keuken
• Inclusief volledig uitgeruste badkamer
• Separaat toilet
• Energielabel A++++
• Vloerverwarming in het gehele appartement
• Warmtepomp en balans ventilatie WTW-installatie
• Eigen berging op de begane grond
• Inclusief parkeerplaats
Bouwnummer 14 biedt ruim en licht wonen dankzij de hoekligging en de comfortabele indeling. Een ideaal appartement voor wie op zoek is naar ruimte, duurzaamheid en prettig wooncomfort binnen het project De Marktdame.
Naast bouwnummer 14 zijn er nog meer prachtige appartementen beschikbaar in De Marktdame. Meer weten? Bezoek de projectwebsite of neem contact met ons op door te bellen naar +31 (0)20 471 19 04.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 654.500 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 5.691
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Bouwjaar
- Na 2020
- Soort appartement
- Bovenwoning
- Soort bouw
- Nieuwbouw
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 115 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 14 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 299 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda