Omschrijving

Kom je binnenkijken tijdens de open bouwdag? Datum: zaterdag 30 mei 2026 Tijd: 10:30 tot 13:00 uur Locatie: Cypruskade 102, 1362 JN Almere Kenmerken: - Aantal woonlagen: 3 - Woonoppervlakte: ca. 138 m2 - Kavelgrootte: 120 m2 - Voorlopig energielabel A+++ - Tuinligging: zuidwesten - 4 slaapkamers - Uitbouw van 1,2 meter - Vloerverwarming - Zonnepanelen - Stadsverwarming - Mechanische ventilatie Bij deze woning is een keukencheque van €10.000,- inbegrepen. Dit herenhuis is opgebouwd met veldbronzen metselstenen en voorzien van een plat dak, waarbij een strak design wordt gecombineerd met een warme, eigentijdse uitstraling. De begane grond is ruim opgezet en beschikt over een uitbouw van 1,2 meter en grote raampartijen. Dit zorgt voor een uitnodigende leefruimte waar je direct het gevoel van thuiskomen ervaart. Onder de trap bevindt zich een praktische trapkast, ideaal voor extra bergruimte. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keuken, met uitzicht op de straat. Dankzij de dubbele terrasdeuren aan de achterzijde is er een mooie verbinding met de tuin op het zuidwesten. De tuin is bovendien voorzien van een vorstvrije buitenkraan, ideaal voor extra gemak. Perfect voor een ontspannen diner of een lange zomerse namiddag in jouw eigen tuin. De eerste verdieping is voorzien van twee slaapkamers en een goed uitgeruste badkamer. De tweede verdieping telt nog twee comfortabele slaapkamers en een praktische bergingsruimte. Met vier slaapkamers is er volop ruimte voor uiteenlopende woonwensen en levensfasen. Alle woonlagen zijn via vaste trappen met elkaar verbonden, wat zorgt voor optimaal gebruiksgemak en comfort. Deze duurzame woning van Home Base New Brooklyn is voorzien van uitstekende isolatiewaarden, vloerverwarming en zonnepanelen, waardoor het voldoet aan de hoogste eisen van energiezuinig wonen en optimaal comfort. Daarnaast zijn er verschillende meerwerkopties bespreekbaar.

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 648.276 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 4.698

Bouwjaar
2026
Keurmerken
Woningborg Garantiecertificaat

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
138 m²
Externe bergruimte
6 m²
Perceel
120 m²
Inhoud
359 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen

Oppervlakte
120 m²

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

© 2001-2026 funda