BlikvangerInstapklaar 3-kamerappartement (2021) met 2 eigen parkeerplaatsen!
Omschrijving
Instapklaar en comfortabel 3-kamerappartement (2021) met maar liefst 2 eigen parkeerplaatsen en energielabel A++, op loopafstand van winkelcentrum De Baronie!
Dit fantastisch afgewerkte appartement ligt in een nieuw appartementencomplex uit 2021 en bevindt zich op een steenworp afstand van winkelcentrum De Baronie, waar u terecht kunt voor al uw dagelijkse boodschappen en meer. Scholen, kinderopvang en het zwembad De Hoorn liggen eveneens in de directe nabijheid terwijl u in het Bospark, met een charmante kinderboerderij, heerlijk kunt wandelen.
De ligging is uitermate gunstig: u geniet hier van de rust van de wijk, terwijl bushaltes, het station en uitvalswegen zoals de N11 en N207 snel en eenvoudig bereikbaar zijn. Daarnaast bent u met de fiets in korte tijd in het levendige centrum. Ideaal voor wie de perfecte balans zoekt tussen groen, rust en stedelijke voorzieningen!
Graag geven wij u, vooruitlopend op uw bezichtiging, een eerste indruk van de indeling en afwerking:
Begane grond
Op de begane grond beschikt het appartement over twee eigen parkeerplaatsen op een afgesloten terrein. Vanuit daar loopt u eenvoudig naar de ingang van het gebouw. Bij binnenkomst treft u een royale en verzorgde entree met brievenbussen, een lift en een ruim trappenhuis. Op de begane grond bevindt zich een royale privéberging van 9 m². Via de sfeervolle binnenhal loopt u naar de entree van het appartement.
Vierde verdieping
Via de voordeur stapt u binnen in een ruime, langgerekte hal, waar direct de strakke en verzorgde afwerking opvalt. Nagenoeg het gehele appartement is voorzien van een moderne pvc-vloer met comfortabele vloerverwarming, en de wanden zijn netjes en strak afgewerkt.
In de hal bevinden zich de moderne meterkast (inclusief 3-faseaansluiting), een wasruimte met aansluiting voor de wasmachine en een technische ruimte. In deze technische ruimte bevinden zich de warmteterugwinunit (WTW) en de cv-ketel (Intergas, 2021). Zowel de wasruimte als de technische ruimte bieden praktische extra bergruimte. Aangrenzend aan de technische ruimte bevindt zich de sfeervol betegelde toiletruimte met vrijhangend toilet en fonteintje.
De woonkamer is verrassend ruim en heerlijk licht en beschikt over dezelfde hoogwaardige afwerking als de rest van de woning. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een royale eethoek.Vanuit de woonkamer bereikt u het balkon, gelegen op het westen, waar u vanaf de middag tot in de avond kunt genieten van de zon. Met een oppervlakte van circa 14 m² is dit balkon heerlijk ruim en een echte verlenging van uw woonruimte.
De moderne, licht afgewerkte keuken vormt een stijlvol geheel met de woonkamer.
De keuken is opgesteld in een lange, rechte opstelling met bovenkasten en is zeer fraai afgewerkt. De lichtblauwe fronten met een licht composiet werkblad in combinatie met lichtgrijze wandtegels op de achterwand maken de keuken heel sfeervol. De keuken beschikt over de volgende inbouwapparatuur:
- inductiekookplaat
- afzuigkap
- combi-oven
- vaatwasser en
- koel-/vriescombinatie.
De twee slaapkamers zijn mooi royaal. De ouderslaapkamer is voorzien van dezelfde strakke afwerking van de wanden en vloer. De tweede slaapkamer is gelegen aan de andere zijde van het appartement en ligt in de punt van het complex. Dit geeft de kamer zeer veel sfeer en lichtinval. De huidige bewoners gebruiken de ruimte als (dubbele) werkplek, maar het zou ook ideaal dienstdoen als logeerkamer.
Tot slot de badkamer. Deze is gelegen tussen de slaapkamers in en is betegeld met dezelfde sfeervolle vloertegels als de toiletruimte. De badkamer is zeer ruim opgezet en voorzien van een ruime douchehoek met glazen deur, een grote wastafel in meubel en een designradiator.
Bijzonderheden:
- Instapklaar 3-kamerappartement op de vierde verdieping
- Stijlvolle, licht en strakke woonkamer/keuken
- Sfeervolle afwerking in badkamer en toiletruimte
- Woning voorzien van vloerverwarming
- Ruim balkon van bijna 14 vierkante meter
- Woning beschikt over twee eigen parkeerplaatsen + royale berging van 9m2
- Gehele woning voorzien van zonwerende screens, m.u.v. badkamer en schuifpui)
- Voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing
- Energielabel A++
V.v.E.
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. De VvE-bijdrage voor dit appartement is €251,26 per maand (2026). De stukken van de V.V.E. worden zichtbaar in uw move account na het inplannen van de bezichtiging bij deze woning.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 520.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.714
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 251,26 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 91 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 14 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 300 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie, buitenzonwering, glasvezelkabel, lift, schuifpui, en TV kabel
- Gelegen op
- 4e woonlaag
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ALPHEN AAN DEN RIJN A 8516
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ALPHEN AAN DEN RIJN A 8516
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ALPHEN AAN DEN RIJN A 8516
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 251,26 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda