3-kamer appartement (Bouwnr. 306)1102 AK AmsterdamD-buurt
€ 468.523 v.o.n.
Omschrijving
Cultuur en creativiteit hangen in de lucht en horeca vind je om de hoek: dat is wonen in Fusion. Je woont op een unieke plek met een heuse foodcourt in de plint. Als je wil proef je elke week nieuwe smaken en gerechten. Dit 3-kamerappartement van circa 74 m2 met 2 slaapkamers en een fijn balkon op het noordoosten komt nu beschikbaar. Pluspunt: de badkamer is inclusief tegelwerk en sanitair, ideaal niet! Interesse?
Open leefruimte met veel raampartijen
Nu ben je vast benieuwd naar de binnenkant? Open snel de voordeur op de 2e verdieping en je stapt in de entreehal. Vanuit hier bereik je alle ruimtes van dit appartement; het toilet, de wasruimte met plek voor de wasmachine en droger, badkamer voorzien van douche en wastafel, de woonkamer met bergruimte en 2 slaapkamers. In de open woonkeuken, met veel raampartijen, geniet jij van de rust. Of nodig je vrienden gezellig uit. Misschien gaan jullie wel met z’n allen naar de foodcourt? Vanaf het balkon kijk je uit op de groene binnentuin. Een plek waar je gezellig kunt zitten met je medebewoners. Hier geniet je van het leven!
Zicht op mooie, groene binnentuin
Dit zorgt helemaal voor een glimlach op je gezicht; in Fusion heb je namelijk alles binnen handbereik. De groene binnentuin en vele parken. Maar ook de gezellige winkels, sportclubs, hippe horecazaken en niet te vergeten… World of Food in de plint. In het gebouw zitten genoeg fietsparkeerplekken. Zo pak je makkelijk even de fiets. Bereikbaar ben je altijd met meerdere NS- en metrostations in de buurt. Het appartement heeft vloerverwarming, een warmtepomp en maakt gebruik van de stadsverwarming. Groen, groener, groenst!
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 468.523 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 6.331
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Bouwjaar
- Na 2020
- Soort appartement
- Bovenwoning
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Soort dak
- Plat dak
- Keurmerken
- Politiekeurmerk en Woningborg Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 74 m²
- Inhoud
- 236 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
© 2001-2026 funda