
Omschrijving
Nu te koop: een prachtig gerenoveerd bovenhuis met ruim dakterras aan de Admiraal de Ruijterweg in Amsterdam-West op eigen grond!
Dit aantrekkelijke appartement is in 2021 gerenoveerd, heeft een woonoppervlakte van circa 75 m² en beschikt over maar liefst twee buitenruimtes, waaronder een ruim dakterras van circa 21,5 m². De woning is gelegen op eigen grond (geen erfpacht), heeft twee ruime slaapkamers en een moderne open keuken. Een heerlijke woning op een centrale locatie in De Baarsjes!
KENMERKEN
- Sfeervol bovenhuis, gerenoveerd in 2021
- Circa 75 m² woonoppervlakte
- Twee ruime slaapkamers met op maat gemaakte luxe inbouwkasten
- Lichte woonkamer met uitzicht over de Admiraal de Ruijterweg
- Bruynzeel keuken met diverse Siemens-inbouwapparatuur en een Quooker-kraan
- Terras op het oosten
- Ruim en zonnig dakterras van circa 21,5 m² met vrij uitzicht over Amsterdam-West
- Parket visgraatvloer
- Airconditioning in de achterste slaapkamer
- Moderne badkamer met inloopdouche
- Gelegen op eigen grond (geen erfpacht)
- Energielabel A, geldig tot en met 30 december 2030
LIGGING EN BEREIKBAARHEID
De woning ligt op een centrale en levendige locatie in De Baarsjes, in Amsterdam-West. Dit deel van de Admiraal de Ruijterweg ligt tussen de Reinier Claeszenstraat en de Jan Evertsenstraat, met ook de De Clercqstraat en Willem de Zwijgerlaan op korte afstand.
Op korte loop- en fietsafstand bevinden zich onder andere de Foodhallen, Filmhallen, de Ten Katemarkt, de Kinkerstraat en de Jordaan. Voor ontspanning en recreatie zijn zowel het Erasmuspark als het Rembrandtpark dichtbij; ideaal voor een wandeling, een rondje hardlopen of een ontspannen middag buiten.
Voor de dagelijkse boodschappen, een goede kop koffie of een gezellige avond hoeft u de buurt eigenlijk niet te verlaten. Aan de Admiraal de Ruijterweg, Jan Evertsenstraat en De Clercqstraat vindt u een gevarieerd aanbod aan winkels, speciaalzaken, cafés en restaurants, supermarkten zoals Albert Heijn en Aldi en diverse markten, allemaal op korte loopafstand.
Ook qua bereikbaarheid is de locatie uitstekend. Andere delen van de stad zijn eenvoudig bereikbaar per fiets en openbaar vervoer en ook met de auto bent u snel op weg. Met de fiets staat u binnen korte tijd in het centrum.
In de directe omgeving zijn diverse tram- en busverbindingen, waaronder tramlijnen 13 en 19 en buslijn 18. De A10 is met de auto binnen circa 5 minuten bereikbaar.
INDELING
De woning is gelegen op de vierde en bovenste verdieping van het pand, waardoor je geen bovenburen hebt
Via de entree komt u in de hal, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken.
Aan de voorzijde bevindt zich de ruime en lichte woonkamer, voorzien van een dakraam en uitzicht over de Admiraal de Ruijterweg. Aansluitend bevindt zich de eerste ruime slaapkamer, voorzien van een fraaie maatwerk inbouwkast.
De ruime open Bruynzeel keuken beschikt over een kookeiland/bar, diverse kasten en bergruimte en hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Siemens-inductiekookplaat, vaatwasser, koel-vriescombinatie en combioven/magnetron. Tevens is de keuken voorzien van een Quooker.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de tweede slaapkamer. De slaapkamer is voorzien van maatwerk inbouwkasten en heeft airconditioning. Zowel vanuit de keuken als vanuit de slaapkamer is het achterterras bereikbaar.
De badkamer is modern uitgevoerd en beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator. Het toilet is separaat.
Vanuit de woonkamer leidt een open trap naar het dakhuis, dat beschikt een aansluiting voor de wasmachine en droger.
Vanuit het dakhuis is het ruime en zonnige dakterras van circa 21,5 m² bereikbaar. Het terras beschikt over twee buitenelectra-aansluitingen.
BIJZONDERHEDEN
- De woonoppervlakte bedraagt 74,83 m² conform het NEN 2580-meetrapport. Het dakterras heeft een oppervlakte van circa 21,5 m²
- De fundering is in 2022 vernieuwd en de woning is voorzien van dubbele beglazing
- De Vereniging van Eigenaars (VvE) is actief en bestaat uit vier leden. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 130,-
- Op de eerste verdieping bevindt zich een hydrofoorinstallatie (waterdrukverhogingsinstallatie)
- De woning beschikt over een video intercomsysteem
- In de koopakte zullen een ouderdomsclausule en een asbestclausule worden opgenomen.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 695.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.267
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 130,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1910
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 75 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 32 m²
- Inhoud
- 296 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 5e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SLOTEN NOORD-HOLLAND L 3743
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig en balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 130,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda