Derde Kostverlorenkade 39-H1054 TS AmsterdamCremerbuurt-West
€ 750.000 k.k.
BlikvangerRecent gerenoveerd appartement met ruime stadstuin en energielabel A
Omschrijving
Aangeboden door Signature Listing
Duurzaam & gerenoveerd appartement met uitzicht op het water én een fijne tuin van circa 40 m2.
Aan een rustige en geliefde kade in Amsterdam Oud-West bevindt zich deze gerenoveerde en uitgebouwde benedenwoning met royale tuin (40 m2), waar modern wooncomfort en een warme, stijlvolle uitstraling perfect samenkomen. De woning beschikt over een praktische indeling, veel natuurlijk licht en een fijne verbinding tussen binnen en buiten. Welkom aan de Derde Kostverlorenkade 39 H.
Woningtour:
Via de entree betreedt u de woning, waar direct de serene sfeer en hoogwaardige afwerking opvallen. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde en voelt dankzij de hoge plafonds, grote raampartijen en de lichte visgraat PVC vloer ruim en licht aan. De neutrale kleurstellingen zorgen voor een tijdloze en rustige uitstraling.
De gloednieuwe open keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en vormt een stijlvolle plek voor zowel dagelijks gebruik als gezellige diners. Dankzij de openslaande deuren aan de achterzijde lopen binnen en buiten op natuurlijke wijze in elkaar over en ontstaat een fijne verbinding met de tuin.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de royale slaapkamer met directe toegang tot de tuin, wat zorgt voor een rustige en ontspannen sfeer. De slaapkamer biedt voldoende ruimte voor een grote kastenwand en vormt een comfortabele plek om tot rust te komen.
Aansluitend bevinden zich de modern afgewerkte badkamer, voorzien van een inloopdouche, stijlvol wastafelmeubel en hoogwaardige materialen in warme natuurtinten, het separate toilet en de praktische berging. Daarnaast beschikt de woning over een extra ruimte die flexibel gebruikt kan worden als kantoor, garderobe of extra opbergruimte.
Daarnaast biedt de woning volop mogelijkheden om de indeling volledig naar eigen wens vorm te geven. Zo bestaat er de mogelijkheid om eenvoudig twee extra slaapkamers te creëren, waardoor de woning flexibel in te delen is en perfect aansluit op verschillende woonwensen en levensfases.
Buitenleven
De tuin vormt een prettige verlenging van de woning en biedt een fijne combinatie van groen, privacy en rust midden in de stad. Dankzij de openslaande deuren is dit een heerlijke plek om buiten te genieten van lange zomeravonden, een ontspannen ontbijt in de ochtendzon of een rustig moment in het groen.
De woning ligt daarnaast op korte afstand van de Kostverlorenvaart en het Vondelpark, waardoor ook het buitenleven in de directe omgeving volop aanwezig is. Hier woont u rustig, terwijl de levendigheid van Amsterdam Oud-West zich letterlijk om de hoek bevindt.
Locatie:
De woning is gelegen op een aantrekkelijke locatie in Amsterdam Oud-West, nabij het Vondelpark, de Jordaan en diverse populaire horecagelegenheden, koffiebars en speciaalzaken. De buurt combineert de charme van Oud-West met het comfort van stedelijk wonen en beschikt over uitstekende bereikbaarheid met zowel de auto als het openbaar vervoer.
Pluspunten van dit appartement:
+ Energielabel A;
+ Recent (2026) gerenoveerd en uitgebouwd (met vergunning);
+ Hoogwaardige afwerking;
+ Verrassende stadstuin met uitzicht op palmbomen (geen grap);
+ Moderne en gloednieuwe keuken;
+ Mogelijkheid tot creëren van twee extra slaapkamers;
+ Vloerverwarming aanwezig;
+ Nieuwe CV-ketel (2026);
+ Praktische berging met wasmachineaansluiting;
+ Nabij Vondelpark, horeca en winkels;
+ Goede bereikbaarheid.
Vereniging van Eigenaren
+ Actieve en professioneel beheerde VvE bestaande uit 24 appartementen;
+ Gesplitst in 2013;
+ Beheer verzorgd door Metea;
+ Kozijnen geschilderd in 2025;
+ Huishoudelijk reglement aanwezig;
+ Opstal- en glasverzekering aanwezig.
Bijzonderheden
+ Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing.
+ De Voortdurende erfpacht is afgekocht to 2055. De overstap naar Eeuwigdurende erfpacht is onder de gunstige voorwaarden vastgelegd en wordt circa € 1.154,94. Let op dit bedrag wordt nog geïndexeerd.
Derde Kostverlorenkade 39 H biedt een stijlvolle combinatie van rust, comfort en modern wonen op een geliefde locatie in Amsterdam Oud-West. Een instapklare woning waar binnen en buiten op natuurlijke wijze samenkomen, met alle voorzieningen van de stad binnen handbereik.
Kunt u zich al voorstellen hier te wonen, met openslaande deuren naar de tuin terwijl u geniet van de rust van de kade en tegelijkertijd het beste van Amsterdam om de hoek ligt?
Ik plan graag een privé bezichtiging voor u in.
- Vraagprijs
- € 750.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.868
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 131,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwperiode
- 1906-1930
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 76 m²
- Overige inpandige ruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 284 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en mechanische ventilatie
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM T 7025
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht
- Lasten
- Afgekocht tot 01-09-2055
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 8,00 meter diep en 7,20 meter breed
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 131,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda