BlikvangerInstapklaar 3-kamerappartement met zonnig balkon in De Aker.
Omschrijving
***For English below***
Doorstromers opgelet!
Een modern afgewerkt appartement met twee slaapkamers en een zonnig balkon op het oosten. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping van een verzorgd complex en is de afgelopen jaren door de huidige eigenaren op diverse punten gemoderniseerd. Hierdoor beschikt de woning over een eigentijdse uitstraling en is deze instapklaar te noemen.
Het appartement ligt aan een rustige straat, midden in de gewilde wijk De Aker. Op loopafstand bevinden zich de winkels aan het Ecuplein, waaronder een Jumbo supermarkt, evenals de tramhalte van lijn 1 richting het Leidseplein. Ook liggen het Osdorpplein, Station Lelylaan en de Zuidas op korte fietsafstand. Met de auto bereik je bovendien binnen enkele minuten de A4, A5, A9 en A10.
De woning ligt daarnaast zeer centraal ten opzichte van diverse recreatiemogelijkheden zoals de Sloterplas, de Nieuwe Meer en het Amsterdamse Bos. De Aker, gelegen in stadsdeel Nieuw-West, staat bekend als een groene, kindvriendelijke en sociaal veilige woonomgeving.
De globale indeling is als volgt:
Via de besloten entree met intercomsysteem, trap en lift bereik je de tweede verdieping. Vanaf de galerij kom je binnen in de hal van het appartement, die toegang geeft tot alle vertrekken.
Aan de voorzijde bevindt zich de eerste slaapkamer van goed formaat, momenteel ingericht als hoofdslaapkamer. De kamer heeft een rustige uitstraling en is voorzien van een maatwerk nis en moderne wandafwerking. Daarnaast ligt aan de voorzijde een tweede kamer, ideaal te gebruiken als werk-, kinder- of logeerkamer.
De separate toiletruimte is modern afgewerkt met stijlvolle blauwe wandtegels, een zwevend toilet en een natuurstenen fonteintje.
De badkamer sluit hier mooi op aan en beschikt over een ruime inloopdouche met moderne grijze tegelvloer en wandafwerking, een houten wastafelmeubel met opberglades en een strak vormgegeven waskom. De combinatie van de groene wandtegels, zwarte kranen en warme houttinten geeft de ruimte een luxe en sfeervolle uitstraling. Daarnaast is er praktische ruimte gecreëerd voor de wasmachine onder het meubel.
Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de open keuken, die mooi overloopt in de leefruimte. De keuken beschikt over lichte fronten gecombineerd met een donker werkblad en een groene achterwand, wat zorgt voor een rustige en moderne uitstraling. Daarnaast is de keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en biedt deze volop werk- en opbergruimte. Dankzij de open opstelling staat de keuken in directe verbinding met de woonkamer, wat zorgt voor een prettige en ruimtelijke indeling, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als gezellig koken met gasten.
Via de woonkeuken is het zonnige balkon op het oosten bereikbaar, waar je prettig buiten kunt zitten. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek.
Bijzonderheden:
* Bouwjaar: 1999
* Woonoppervlakte: 72 m² (NEN-meting)
* 2 slaapkamers
* Berging in de onderbouw
* Servicekosten bedragen € 222,65 per maand
* Erfpacht is afgekocht tot en met 15 februari 2049
* Goed functionerende VvE
* Oplevering in overleg
Kortom, een modern afgewerkt appartement op een fijne locatie, ideaal voor wie op zoek is naar een instapklare woning met twee slaapkamers en een zonnig balkon!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Attention home movers!
A modernly finished apartment with two bedrooms and a sunny east-facing balcony. The apartment is located on the second floor of a well-maintained complex and has been modernized in various aspects by the current owners in recent years. As a result, the property has a contemporary appearance and is truly move-in ready.
The apartment is situated on a quiet street in the popular De Aker neighborhood. Within walking distance, you will find the shops at Ecuplein, including a Jumbo supermarket, as well as tram line 1 with direct connections to Leidseplein. Osdorpplein, Station Lelylaan, and the Zuidas business district are all within short cycling distance. By car, the A4, A5, A9, and A10 motorways can be reached within minutes.
The property is also very centrally located in relation to various recreational areas such as the Sloterplas, Nieuwe Meer, and the Amsterdamse Bos. De Aker, located in Amsterdam Nieuw-West, is known as a green, family-friendly, and socially safe residential area.
Layout
Through the secured entrance with intercom system, staircase, and elevator, you reach the second floor. From the gallery, you enter the hallway of the apartment, which provides access to all rooms.
At the front of the apartment is the first well-sized bedroom, currently used as the master bedroom. The room has a calm atmosphere and features a custom-made niche and modern wall finishes. Also located at the front is a second room, ideal for use as an office, children’s room, or guest bedroom.
The separate toilet has a modern finish with stylish blue wall tiles, a wall-mounted toilet, and a natural stone washbasin.
The bathroom perfectly complements this style and features a spacious walk-in shower with modern grey floor and wall tiles, a wooden vanity unit with storage drawers, and a sleek washbasin. The combination of green wall tiles, black fixtures, and warm wood tones creates a luxurious and inviting atmosphere. Practical space for a washing machine has also been integrated beneath the vanity.
At the rear of the apartment, you will find the open kitchen, which flows seamlessly into the living area. The kitchen features light-colored cabinetry combined with a dark countertop and green backsplash, creating a calm and modern appearance. It is equipped with various built-in appliances and offers plenty of workspace and storage. Thanks to the open layout, the kitchen connects directly to the living room, resulting in a spacious and pleasant living environment — ideal for everyday use as well as entertaining guests.
The sunny east-facing balcony can be accessed through the kitchen area and offers a pleasant outdoor seating space. The spacious living room is wonderfully bright thanks to the large windows and provides ample room for a comfortable sitting area.
Key features:
-Year of construction: 1999
-Living area: 72 m² (NEN measured)
-Two bedrooms
-Private storage room in the basement
-Service costs: € 222.65 per month
-Leasehold paid off until 15 February 2049
-Well-functioning homeowners’ association (VvE)
-Transfer date in consultation
In summary, a modernly finished apartment in a great location, ideal for anyone looking for a move-in ready home with two bedrooms and a sunny balcony!
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 450.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.250
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 222,65 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1999
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 72 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 220 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 222,65 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda