
Pieter Lastmankade 501075 KN AmsterdamBertelmanpleinbuurt
€ 895.000 k.k.
Omschrijving
TE KOOP: Pieter Lastmankade 50
Sfeervolle en lichte bovenwoning, gelegen aan de statige en brede kade gelegen in het verlengde van de statige Jan van Goyenkade met vrij uitzicht over het water. Dit vijfkamerappartement beschikt over een eigen entree op de begane grond en een riante woonkeuken, en is in 2013 intern luxe gerenoveerd. Bij de renovatie is zorgvuldig omgegaan met de originele details, die de woning een bijzondere sfeer geven. Het appartement is gelegen in een rijksmonument uit 1921-1925 en de erfpacht is eeuwigdurend afgekocht.
Indeling:
Via de eigen voordeur op de begane grond en de trap bereikt u de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
Op de overloop bevindt zich een toiletruimte, voorzien van antraciet grijze vloertegels, zwevend toilet, fonteintje en mechanische ventilatie. De lichte woonkeuken geniet een vrij uitzicht over de kade en het water, en is voorzien van een keuken (gerenoveerd in 2024) in hoekopstelling met koelkast met vriesvak van Siemens, een heteluchtoven, een inductieplaat van Siemens, een spoelbak met mengkraan en een wit composiet werkblad.
Tweede verdieping:
Via de originele trap bereikt u de tweede verdieping, met een woonkamer met zicht op het water en vaste kastruimte, twee goed bemeten slaapkamers en een badkamer met inloopdouche, een groot ligbad en een wastafel (gerenoveerd in 2023). Op beide verdiepingen ligt een houten vloer; op de eerste verdieping is bovendien extra vloerisolatie aangebracht.
De kapverdieping is toegevoegd en bewoonbaar gemaakt, onder meer dankzij twee grote Velux-dakramen, te gebruiken als derde slaapkamer. Hier bevindt zich tevens de opstelplaats voor wasmachine en droger.
Ligging:
Gelegen in stadsdeel Zuid, aan de prachtige Pieter Lastmankade, nabij het Olympiaplein, het Vondelpark en het Olympisch Stadion. De Marathonweg voorziet in de dagelijkse boodschappen en diverse goede eetgelegenheden. De omgeving kent een rijk aanbod aan culturele instellingen en musea, en ook het aanbod van gerespecteerde scholen is ruim voldoende (British School vindt u om de hoek).
Het appartement is goed bereikbaar met het openbaar vervoer via tramlijnen 2 en 24. Haarlemmermeer station ligt op minder dan 5 minuten lopen, vandaar kunt u via het OV overal in der stad komen. Vanaf daar is ook een directe lijn naar Schiphol.
VvE:
Professioneel beheer door PRO VVE Beheer
De servicekosten bedragen €227,80
Erfpacht:
Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
Bijzonderheden:
- Sfeervol en licht appartement met vrij uitzicht over de kade en het water
- Eigen entree op de begane grond
- Vrije hoogte tussen vloer en plafond minimaal 2,65 m
- Vanuit de keuken uitzicht over het Noorder Amstelkanaal
- Nieuwe kozijnen voorzien van isolerende beglazing
- Rijksmonument
- Energielabel D
- Oplevering in overleg
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 895.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.443
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 227,80 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1926
- Keurmerken
- Brandveiligheid
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 106 m²
- Inhoud
- 402 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, inloopdouche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Eigendom
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM AC 1331
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, beschutte ligging, open ligging en vrij uitzicht
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 227,80 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda