Omschrijving
Potgieterstraat, Amsterdam/ Oud-West
Volledig gerenoveerde 3-kamer bovenwoning in de geliefde Da Costabuurt.
In een karakteristiek pand aan Potgieterstraat, een rustige en brede zijstraat van de Nassaukade, presenteren wij met trots deze smaakvol afgewerkte en instapklare woning van 78m². De woning combineert comfort met stijl en een uitstekende ligging midden in Amsterdam.
Indeling
Bij binnenkomst via het gemeenschappelijke trappenhuis bereik je de woning op de derde verdieping. De hoge plafonds en slimme indeling creëren één grote, lichte leefruimte met aan de voorzijde een royale raampartij en erker met uitzicht op de Singelgracht, en aan de achterzijde openslaande deuren naar het 6 m² balkon aan de rustige, groene binnentuin.
Authentieke en-suite schuifdeuren met ingebouwde kasten geven het een echt klassiek Amsterdams karakter. Met de schuifdeuren kun je de ruimte gemakkelijk opdelen in twee aparte vertrekken voor extra flexibiliteit. De echte eyecatcher is het de visgraatvloer, voorzien van vloerverwarming.
De moderne nieuwe keuken is voorzien van alle gemakken zoals vaatwasser, koelkast, 3-lade vriezer een een combi-oven. Het blad is van steen (composiet) en heeft een luxe uitstraling. De hal geeft toegang tot alle overige ruimtes: de hoofdslaapkamer van circa 8 m² aan de achterzijde, de multifunctionele tweede slaapkamer aan de voorzijde en de nieuwe badkamer met prachtig zwart ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en separaat toilet.
Ligging
Gelegen in het hart van de levendige Da Costabuurt, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik: supermarkten zoals Albert Heijn, Vomar, Dirk en Ecoplaza, én een grote variëteit aan restaurants aan de Kinkerstraat en Bilderdijkstraat. Culturele hotspots als de Jordaan, de Negen Straatjes, het Leidseplein en de Ten Katemarkt bevinden zich op loopafstand. Openbaar vervoer (tramhaltes Elandsgracht, Kinkerstraat en Marnixstraat) brengt je snel door de hele stad, inclusief Centraal Station, en met de auto rij je binnen circa 10 minuten naar de ring A10.
VvE & erfpacht
De actieve VvE Potgieterstraat 2 (5 appartementsrechten) is in eigen beheer; servicekosten €150 pm. In 2021 is een beknopt onderhoudsplan opgesteld.
Eeuwigdurend erfpacht, met een canon van € 3468,49 per jaar.
Bijzonderheden
Woonoppervlakte: 77,8 m² (NEN2580 aanwezig)
Volledig gerenoveerd in 2025
In 2009-2010 geheel voorzien van een nieuwe fundering
Balkon van 6m², gelegen op het noordwesten
Energielabel C
VvE-bijdrage €150,- pm
In 2025 volledig gerenoveerd
Gehele appartement voorzien van vloerverwarming
Oplevering in overleg, snel mogelijk
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 760.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.744
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 150,00 per maand
Bouw
- Bouwjaar
- Voor 1906
- Wonen
- 78 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 282 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM Q 8839
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- € 3.468,49 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 150,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda