Saskia van Uijlenburgkade 21058 GA AmsterdamAndreasterrein
€ 900.000 k.k.
Omschrijving
Modern Living at Saskia van Uijlenburgkade 2: Spacious Corner Apartment with Panoramic Views and includes parking
Experience the perfect balance of tranquil, modern living and the vibrant energy of Amsterdam. Located on the popular Saskia van Uijlenburgkade, this bright, corner-positioned apartment offers an exceptional layout with stunning, unobstructed views. Situated on the 1st floor, this residence is part of a well-maintained, professionally managed complex.
The apartment is part of the prestigious Andreas Ensemble, a modern residential complex built on the site of the former Andreas Hospital, right on the border of Amsterdam West and Oud-Zuid.
Property Highlights:
Spacious & Versatile: Boasting a thoughtful layout with 3 official bedrooms and a versatile 4th room—perfect for a home office, games room, library, or music studio. Plus a 10m2 balcony to enjoy.
Comfort & Convenience: Includes a dedicated walk-in closet, a private parking space, and a separate storage unit on the ground floor.
Prime Position: A unique corner location that invites abundant natural light and provides expansive, unobstructed views of the surrounding area.
Modern Utility: Equipped with energy-efficient Stadsverwarming (district heating), ensuring comfort.
Financial & Technical Details:
Monthly VvE Costs: €215.68 (covers both the apartment (€158.74 and the parking space €59.94). Professionally managed and strong reserve funds.
Erfpacht (Ground Lease): Perpetual leasehold until 01.07.2057. The annual canon payment is €5,455.22, which is tax-deductible. Yearly indexed according to AB 2016 conditions.
About the Area:
Living at Saskia van Uijlenburgkade means enjoying a peaceful, green environment while remaining seamlessly connected to the city. You are perfectly positioned near beautiful parks (Vondelpark & Rembrandtpark) and waterways (Westlandgracht), offering a serene escape. Yet, you are just a short distance from shops, restaurants, sports facilities, and excellent public transport links. By car, you can reach the Ring A10 in minutes, providing fast access to the rest of Amsterdam and beyond
Summary:
122 m² of living space
10 m² balcony
3 bedrooms, with the possibility of a 4th
Energy Label
Parking in the garage
Separate storage room
Corner lot with a view of the Westlandgracht.
Green neighborhood
Disclaimer
This information has been compiled with care. However, no liability is accepted for any incompleteness, inaccuracy or otherwise, or for the consequences thereof. All dimensions and surface areas given are indicative. The purchaser has an own investigation duty on all matters of interest to him or her. With regard to this flat, the estate agent acts as advisor to the seller. If you do not engage an expert representative, by law you consider yourself expert enough to oversee all matters of importance.
NEN2580 clause
The house is measured according to the NVM measurement instruction based on NEN2580. This measurement instruction is intended to apply a more uniform way of measuring to give an indication of the usable area. The measurement instruction does not fully exclude differences in measurement results, for example due to differences in interpretation, rounding off or limitations in carrying out the measurement.
*****************************************************************************************************************************
Modern wonen aan de Saskia van Uijlenburgkade 2: ruim hoekappartement met panoramisch uitzicht en eigen parkeerplaats
Ervaar de perfecte balans tussen rustig, modern wonen en de bruisende energie van Amsterdam. Dit lichte hoekappartement aan de populaire Saskia van Uijlenburgkade biedt een uitzonderlijke indeling met een prachtig, onbelemmerd uitzicht. Deze woning bevindt zich op de 1e verdieping en maakt deel uit van een goed onderhouden, professioneel beheerd complex.
Het appartement maakt deel uit van het prestigieuze Andreas Ensemble, een modern wooncomplex gebouwd op het terrein van het voormalige Andreas Ziekenhuis, direct op de grens van Amsterdam West en Oud-Zuid.
Hoogtepunten van het appartement:
Ruim & veelzijdig: Met een doordachte indeling met 3 officiële slaapkamers en een veelzijdige 4e kamer – perfect voor een thuiskantoor, speelkamer, bibliotheek of muziekstudio. Plus een balkon van 10 m² om van te genieten.
Comfort en gemak: Inclusief een speciale inloopkast, een eigen parkeerplaats en een aparte berging op de begane grond.
Toplocatie: Een unieke hoeklocatie die veel natuurlijk licht binnenlaat en een weids, onbelemmerd uitzicht biedt op de omgeving.
Moderne voorzieningen: Uitgerust met energiezuinige stadsverwarming, wat comfort garandeert.
Financiële en technische gegevens:
Maandelijkse VvE-kosten: € 215,68 (dekt zowel het appartement (€ 158,74) als de parkeerplaats (€ 59,94)). Professioneel beheer en een solide reservefonds.
Erfpacht: Eeuwigdurende erfpacht tot 01-07-2057. De jaarlijkse erfpachtbedrag is € 5.455,22, wat fiscaal aftrekbaar is. Jaarlijks geïndexeerd volgens AB 2016-voorwaarden.
Over de omgeving:
Wonen aan de Saskia van Uijlenburgkade betekent genieten van een rustige, groene omgeving terwijl u naadloos verbonden blijft met de stad. U bevindt zich op een perfecte locatie nabij prachtige parken (Vondelpark & Rembrandtpark) en waterwegen (Westlandgracht), die een serene ontsnapping bieden. Toch bent u slechts op korte afstand van winkels, restaurants, sportfaciliteiten en uitstekende openbaarvervoersverbindingen. Met de auto bereikt u de Ring A10 binnen enkele minuten, waardoor u snel toegang heeft tot de rest van Amsterdam en daarbuiten.
Bijzonderheden:
122 m² woonoppervlak
10 m² balkon
3 slaapkamers, met mogelijkheid tot een 4e
Energieprestatiecertificaat
Parkeren in de garage
Aparte berging
Hoekligging met uitzicht op de Westlandgracht.
Groene buurt
Disclaimer
Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt echter geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, noch voor de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De koper heeft een eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot dit appartement treedt de makelaar op als adviseur van de verkoper. Wij adviseren u een deskundige makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zichzelf volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien.
NEN2580 clausule
De woning wordt gemeten volgens de NVM meetinstructie gebaseerd op NEN2580. Deze meetinstructie is bedoeld om een meer uniforme manier van meten toe te passen om een indicatie te geven van de bruikbare oppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetresultaten, bijvoorbeeld door interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting, niet volledig uit.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 900.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.258
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 215,68 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2010
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 124 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 16 m²
- Inhoud
- 415 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift en zonnepanelen
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
Kadastrale gegevens
- SLOTEN O 3301
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht (einddatum erfpacht: 01-07-2057)
- Lasten
- € 5.455,22 per jaar
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 215,68 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda