Verkocht
Tweede Jan Steenstraat 112-41074 CT AmsterdamHemonybuurt
€ 595.000 k.k.
- 57 m²wonen
- 1slaapkamer
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 27 maart 2026
- Verkoopdatum
- 17 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Ruim en licht 2-kamer zolder appartement van 57 m2 met nieuwe fundering en gelegen op eigen grond.
OMGEVING
Gelegen tussen de Amstel en de Van Woustraat, goed bereikbaar met openbaar vervoer, fiets en auto. Metrostation Weesperplein en diverse tramlijnen bevinden zich op loopafstand. In de buurt van de gezellige Ferdinand Bolstraat, de Albert Cuypmarkt, het Sarphatipark, bijzondere winkels en gezellige uitgaansgelegenheden.
INDELING
Derde verdieping: Entree met trap naar bovenverdieping.
Vierde verdieping: Ruime woonkamer met een open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Lichte slaapkamer met Frans balkon aan de achterzijde. Nieuwe badkamer voorzien van een inloopdouche, toilet, vloerverwarming en wastafel.
VERENIGING VAN EIGENAARS
Het pand uit 1881 is in het kader van splitsing gerenoveerd en in 2024 gesplitst in 5 appartementsrechten. De vereniging van eigenaars is opgericht en genaamd 'Vereniging van eigenaars Tweede Jan Steenstraat 112 te Amsterdam'. Administratie is in eigen beheer. De bijdrage voor de VvE bedraagt € 75,-- per maand. Er is een meerjarenbegroting opgemaakt door Perfectkeur.
DETAILS:
• Gelegen op Eigen Grond, dus geen erfpacht.
• Fundering en appartement zijn in 2021 gerenoveerd en vernieuwd.
• Buitenschilderwerk en trappenhuis is in 2022 gedaan.
• Nieuwe badkamer met vloerverwarming, douche, toilet en wastafel.
• Appartement met goede isolatiewaarden en energielabel A.
• Keuken uit 2021 inbouwapparatuur.
• Verwarming en warm water middels HRE CV combiketel uit 2021.
• Mogelijkheid tot maken van entresol in de woonkamer.
• Nieuwe PVC visgraat parket vloer door gehele appartement.
• Kleine actieve VvE in eigen beheer.
• Entree appartement bevindt zich op de derde verdieping.
• Video-intercom installatie.
• Koop- en leveringsakte bij projectnotaris Schut van Os.
• Oplevering in overleg, kan snel
• Vraagprijs: € 595.000,-- k.k.
**
Spacious and bright 2-room attic apartment of 57 m² with a new foundation and situated on freehold land.
SURROUNDINGS
Located between the Amstel and Van Woustraat, easily accessible by public transport, bicycle, and car. Weesperplein metro station and various tram lines are within walking distance. Close to the lively Ferdinand Bolstraat, the Albert Cuyp Market, Sarphatipark, unique shops, and lively nightlife venues.
LAYOUT
Third floor: Entrance with stairs to the upper floor.
Fourth floor: Spacious living room with an open kitchen equipped with various built-in appliances. Bright bedroom with a French balcony at the rear. New bathroom featuring a walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washbasin.
OWNERS' ASSOCIATION
The building, dating from 1881, was renovated as part of a division and split into 5 apartment rights in 2024. The owners' association was established and named 'Vereniging van eigenaars Tweede Jan Steenstraat 112 te Amsterdam'. Administration is managed in-house. The contribution to the Owners' Association amounts to € 75 per month. A multi-year budget has been drawn up by Perfectkeur.
DETAILS:
• Located on freehold land, so no leasehold.
• Foundation and apartment were renovated and renewed in 2021.
• Exterior painting and stairwell work were done in 2022.
• New bathroom with underfloor heating, shower, toilet, and washbasin.
• Apartment with good insulation values and energy label A.
• Kitchen from 2021 with built-in appliances.
• Heating and hot water via HRE combi boiler from 2021.
• Possibility to create a mezzanine in the living room.
• New PVC herringbone parquet flooring throughout the entire apartment.
• Small, active Owners' Association managed in-house.
• Apartment entrance is located on the third floor.
• Video intercom system.
• Deed of purchase and transfer at project notary Schut van Os.
• Completion date by mutual agreement, can be quick
• Asking price: € 595.000,-- k.k.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 625.000 kosten koper
- Laatste vraagprijs
- € 595.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 10.439
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 75,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement met open portiek)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1881
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 57 m²
- Inhoud
- 195 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, vloerverwarming, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 5 woonlagen
- Voorzieningen
- TV kabel
- Gelegen op
- 5e woonlaag
- Cv-ketel
- Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM R 7829
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 75,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
1.955x
Bekeken
26x
Bewaard
26-3-2026
Op Funda
Buurt

Hemonybuurt
Amsterdam- Inwoners
- 2.655
- Gezin met kinderen
- 14%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 9.095
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.