Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/amsterdam/valeriusterras-5-c/44467564/

Valeriusterras 5-C1075 BK AmsterdamValeriusbuurt-West
€ 1.119.500 k.k.
Omschrijving
Valeriusterras | Luxe wonen in momumentaal Oud-Zuid
Tussen de Cornelis Krusemanstraat en de Pieter Lastmankade, in het hart van Oud-Zuid, ligt het autoluwe Valeriusterras. Een rustig en beschut ensemble van zes woningen in een monumentaal pand uit begin 20ste eeuw. De entree ligt aan een ruim besloten terras. De woningen zijn bereikbaar met lift, zorgvuldig en hoogwaardig gerenoveerd en verduurzaamd met behoud van karakteristieke details. Het project bestaat uit totaal 6 woningen
Valeriusterras 5 C
Een heerlijk appartement met een geoptimaliseerde indeling, bestaande uit 3 vertrekken verdeeld over circa 78 m², met vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde. De woning is luxe afgewerkt met verfijnde materiaal- en kleurkeuzes. Hier geniet je van het comfort om turn-key te kunnen wonen op een mooie en rustige locatie. Het appartement, met een breedte van circa 7 meter, beschikt over een ruime woonkamer aan de pleinzijde en een open keuken voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Quooker, koelkast met vriesladen, een Gaggenau-oven en een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. De keuken biedt daarnaast veel werk- en opbergruimte. Verder zijn er twee slaapkamers en één moderne badkamer. Aan de tuinzijde (west) bevindt zich een prettig balkon waar je van de middag- en avondzon kunt genieten. Het gebouw beschikt over een lift die direct in de woning uitkomt.
Bijzonderheden:
- Gebruiksoppervlakte wonen 78n²
- Balkon op het zuidwesten van circa 4m²
- Hoogwaardige vernieuwbouw
- Lift
- 2 slaapkamers
- Luxe badkamer
- Nieuwe fundering
- Energielabel A
- Recent gerenoveerd 2025
- Nieuwe VVE
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht AB 2016
Omgeving
Valeriusterras ligt in een van de meest geliefde buurten van Amsterdam-Zuid, op korte afstand van het Vondelpark en de Cornelis Schuytstraat. De buurt staat bekend om haar groene lanen, stijlvolle architectuur en het levendige aanbod van boetieks, speciaalzaken en horeca. Voor dagelijkse boodschappen loop je eenvoudig langs ambachtelijke adressen zoals bakker Simon Meijssen, groenteboer Wessels, het Pasta Paradijs en chocolaterie Artichoc. Ook voor afhalen of dineren is er volop keuze, van Made Warung tot Il Re di Puglia en Local Deli. Koffie haal je bij Lot61 en voor een gezellige borrel ben je zo bij Café Bonnie, Bar Jules of Loman. Sportfaciliteiten, scholen (waaronder de British School) en diverse verenigingen zijn ruim aanwezig in de directe omgeving. Een buurt die comfort, kwaliteit en een prettige, rustige leefomgeving moeiteloos combineert.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.119.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 14.353
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1925
- Specifiek
- Monument
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 78 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 264 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift en mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Eigendom
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM AC 1449A
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Erfpacht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
© 2001-2026 funda