Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/arnhem/appartement-theaterplein-3/17225534/

Theaterplein 36836 NH ArnhemRijkerswoerd-Midden
€ 374.500 k.k.
Omschrijving
Wonen in een voormalige atelierwoning, onder architectuur gebouwd. Dat kan in dit opvallende groen met grijs geblokt gebouw met woon- en werkruimtes op drie verschillende verdiepingen. Deze atelierwoning is ontworpen door beeldend kunstenaar Wim Korvinus. Van 1996 tot 2002 woonde hij er zelf. Korvinus’ signatuur zie je terug in het ontwerp van de woning(een schip) en in de hoge ruimtes, speelse doorkijkjes en verrassende lichtinval. Mooie blikvanger is ook de iconische Bruynzeel keuken volgens het tijdloze ontwerp van Piet Zwart. Kortom, een huis om verliefd op te worden. Niet voor niets won Korvinus met dit huis een tweede prijs voor beeldbepalende droomhuizen in Rijkerswoerd!
Dat er een prijsvraag was georganiseerd om de hoofdas in Rijkerswoerd karakter te geven, zegt veel over de wijk die in de vroege jaren ’90 van de vorige eeuw vorm kreeg. Overal is goed over nagedacht. Je hebt hier alle dagelijkse voorzieningen direct in de buurt. Denk aan een winkelcentrum, diverse basisscholen, sportcentra en gezondheidsvoorzieningen. Bovendien is de wijk omringd door groen. Zo is het in de zomer goed toeven aan de Rijkerswoerdse Plassen en kun je heerlijk wandelen over de Huissensedijk en in het nabijgelegen Park Lingezege. Of breng eens een bezoekje aan de Stadsboerderij. Op zoek naar meer stadse levendigheid? Op de fiets of met de bus ben je snel in het centrum van Arnhem.
Indeling
Entree: een paar betonnen traptreden en een stalen trap aan de zijkant van het pand brengen je bij de voordeur op de eerste verdieping.
Eerste verdieping: je komt binnen in de hal met ruim toilet, waar ook de aansluiting is voor de wasmachine. In de hal profiteer je al meteen van de mooie lichtinval via de overloop en entresol. Ook de ruime eetkamer is heerlijk licht. Van hieruit heb je een leuk doorkijkje naar de iets hoger gelegen woonkamer, die niet alleen meerdere zijramen heeft maar ook twee dakkoepels. De keuken is een echte tijdloze klassieker, uitgevoerd met keukenkasten en -laden in een zachte tint en een contrasterend donker werkblad. Mooi én praktisch zijn de bovenkasten met glazen deurtjes en de welbekende glazen bewaarbakjes voor bijvoorbeeld suiker en meel. En vergeet het slimme handdoekenrek niet. Dankzij het grote fornuis met zes kookpitten en een dubbele oven kook je in deze retro-keuken de sterren van de hemel.
Tweede verdieping: de entresol met aangrenzende overloop is een fijne plek voor bijvoorbeeld een werk-, slaap-, of studeerkamer. Ook hier ontbreekt het je zeker niet aan licht. Vanuit de ruime slaapkamer met inbouwkast heb je direct toegang tot de badkamer. Deze is een paar jaar geleden vernieuwd en voldoet helemaal aan de eisen van nu. Je kunt dan ook heerlijk relaxen in het ligbad of onder de regendouche. Verder vind je hier een stijlvol en breed wastafelmeubel met twee kranen en een hangend toilet. En hadden we al iets gezegd over de lichtinval?
Dakterras: als klap op de vuurpijl heeft deze bijzondere atelierwoning een riant dakterras, dat prachtig uitkijkt over de wijk en de groene omgeving.
Bijzonderheden
• Onder architectuur gebouwde atelierwoning uit 1997, bekend onder de naam Villa Korvinus
• Ontwerp van de hand van beeldend kunstenaar én eerste bewoner Wim Korvinus
• Schilderwerk van de gekleurde vlakken aan de buitenzijde is in overleg met de architect vernieuwd in 2020
• Originele keuken volgens het iconische ontwerp van Piet Zwart
• Kozijnen vervangen in 2026 en voorzien van triple glas (behoudens plintkozijn woonkamer)
• Badkamer vernieuwd in 2023
• Zonnig dakterras van zo’n 36 vierkante meter
• Mogelijkheid voor een berging op de begane grond (nu omhekt platje)
• Verwarming middels Nefit ProLine, uitvoering Hrc24 2026
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 374.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.285
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 220,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1997
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 114 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 37 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 473 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit ProLine, uitvoering Hrc24 (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ARNHEM AE 7648
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In bosrijke omgeving en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 220,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda