Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/beverwijk/appartement-dalenbeek-7/43341244/

BlikvangerRuim en licht 3-kamerappartement met riant terras
Omschrijving
Ruim en licht 3-kamerappartement met riant terras met fraai vrij uitzicht op rustige locatie in Beverwijk
Op zoek naar een ruim appartement met volop licht, een praktische indeling en een heerlijk vrij uitzicht? Dan is dit royale 3-kamerappartement aan de Dalenbeek precies wat je zoekt. De woning beschikt over een ruime woonkamer, twee goed bemeten slaapkamers en een fijne ligging in een rustige woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Via de verzorgde centrale entree met liftinstallatie bereik je dit ruime appartement van circa 106 m² woonoppervlakte. Bij binnenkomst valt direct de royale opzet en de prettige lichtinval op. De woonkamer is heerlijk ruim en dankzij de grote raampartijen en schuifpui geniet je hier van veel daglicht en een vrij uitzicht. De aangrenzende eetruimte biedt volop mogelijkheden voor een gezellige zithoek en een grote eettafel.
De keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de hal zijn de overige vertrekken bereikbaar, waaronder twee comfortabele slaapkamers van goed formaat. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en praktische bergruimte. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig. De woning is netjes onderhouden en biedt een uitstekende basis om geheel naar eigen smaak te moderniseren.
Het appartement is gelegen in een verzorgd complex met lift en beschikt over aluminium kozijnen, gedeeltelijk dubbele beglazing en buitenzonwering. Dankzij de ruime opzet, het vrije uitzicht en de rustige ligging is dit een ideale woning voor zowel starters, doorstromers als senioren die comfortabel willen wonen.
Ben je ook zo enthousiast geworden? Bel ons voor een bezichtiging, we laten deze woning graag aan je zien.
Bouwjaar en oppervlaktes
Bouwjaar: 1973
Woonoppervlakte: ca. 106 m²
Inhoud: ca. 335 m³
Energielabel: D
De woning is gelegen aan een rustige weg in Beverwijk met vrij uitzicht en voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. Winkelcentra, supermarkten, openbaar vervoer, sportvoorzieningen en uitvalswegen richting Haarlem, Alkmaar en Amsterdam bevinden zich op korte afstand. Ook strand, duinen en recreatiegebieden zijn eenvoudig bereikbaar.
Bijzonderheden:
- Ruim 3-kamerappartement van ca. 106 m²
- Twee goed bemeten slaapkamers
- Royale woonkamer met veel lichtinval
- Vrij uitzicht en rustige ligging
- Complex voorzien van lift
- Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing
- Aluminium schuifpui
- Actieve en professioneel beheerde VvE
- Maandelijkse VvE-bijdrage ca. € 512,-, inclusief € 140,- voorschot stookkosten
- Energielabel D
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM aankoopmakelaar in. Jouw NVM aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM aankoopmakelaars vind je op Funda.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.009
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 372,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1977
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 106 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 26 m²
- Inhoud
- 335 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, lift, mechanische ventilatie, schuifpui, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 372,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda