
Omschrijving
Wonen op niveau in het karaktervolle en statige appartementencomplex “Résidence de l’Eau”, een voormalig watertorencomplex met panoramisch uitzicht over Haarlem, de duinen én Bloemendaal. Het penthouse is sfeervol verbouwd met indrukwekkende plafondhoogtes, meerdere zonnige terrassen, drie ruime slaapkamers, twee badkamers en een prachtig vrij uitzicht richting Haarlem en de duinen.
De ligging is uitzonderlijk. Aan een rustige weg in de groene en stijlvolle dorpskern van Bloemendaal, op korte afstand van speciaalzaken, restaurants, sportverenigingen, scholen, het openluchttheater Caprera, natuurgebieden en het strand van Bloemendaal aan Zee. Ook het NS-station van Bloemendaal en de binnenstad van Haarlem zijn eenvoudig bereikbaar.
INDELING
Representatieve centrale entree met bellentableau, ruime hal, lift en trappenhuis.
Derde verdieping:
Ruime entreehal met garderobe, luxe toiletruimte, berging en wasruimte. De royale L-vormige woonkamer met gashaard is bijzonder licht en biedt een schitterend uitzicht over Haarlem. De moderne luxe open keuken sluit naadloos aan op het zonnige dakterras op het zuidwesten, waar u in alle rust geniet van de middag- en avondzon met uitzicht richting de duinen.
Aan de achterzijde bevindt zich een ruime slaapkamer met vaste kastenwand en openslaande deuren naar een tweede terras. Aansluitend ligt de comfortabele luxe badkamer met vloerverwarming en is voorzien van inloopdouche, dubbele wastafel, tweede toilet en mechanische ventilatie. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een tweede slaap-/werkkamer met op maat gemaakte kasten. Tevens bevindt zich hier een wasmachine-/droger opstelling met een extra een berging.
Vierde verdieping:
Royale slaap-/werkkamer met ruime inbouwkasten en een tweede badkamer voorzien van douche, wastafel en derde toilet (deze verdieping kunt u ook middels een traplift bereiken)
Wat Bloemendaal extra bijzonder maakt, is de unieke combinatie van rust en bereikbaarheid. Binnen enkele minuten bevindt u zich in de duinen, het bos of op het strand van Bloemendaal aan Zee, terwijl ook de historische binnenstad van Haarlem en steden als Amsterdam eenvoudig bereikbaar zijn. Dankzij het NS-station van Bloemendaal reist u comfortabel richting Haarlem, Amsterdam en Schiphol. Daarnaast biedt de omgeving een rijk cultureel en recreatief aanbod, met onder meer het geliefde openluchttheater Caprera, prachtige wandel- en fietsroutes en uitgestrekte natuurgebieden. Een woonomgeving waar exclusiviteit, ontspanning en kwaliteit van leven centraal staan.
BIJZONDERHEDEN
* Zo te betrekken;
* Gelegen in het prestigieuze “Résidence de l’Eau”;
* Oorspronkelijk bouwjaar 1927, volledig gerenoveerd in 2026;
* Het penthouse is onder architectuur verbouwd;
* Panoramisch uitzicht over Haarlem en de duinen;
* CV ketel 2025;
* Drie ruime slaapkamers en twee badkamers;
* Meerdere zonnige terrassen op het zuidwesten;
* Plafondhoogte ca. 2,60 meter;
* Voorzien van dubbel glas;
* Energielabel A;
* Inpandige berging in het souterrain;
* Twee parkeerplaatsen op afgesloten eigen terrein, waarvan één onder carport;
* Servicekosten € 700,88,- per maand;
* Oplevering in overleg, kan per direct.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 1.385.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.147
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 700,88 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Penthouse (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1927
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 170 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 27 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Inhoud
- 631 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, 2 toiletten, wastafelmeubel, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, lift, en mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom
Kadastrale gegevens
- BLOEMENDAAL A 11342
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BLOEMENDAAL A 11342
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BLOEMENDAAL A 11342
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 27 m² (4,75 meter diep en 5,55 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Carport en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
© 2001-2026 funda