Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/bocholt/huis-rondestraat-8/89706034/
Omschrijving
21 Bijna Energie Neutrale nieuwbouwwoningen gelegen aan de Rondestraat in Lozen
Deze woningen worden gebouwd op een steenworp afstand van de Nederlandse grens, centraal gelegen tussen Bocholt en Hamont-Achel. De nieuwe, verkeersarme buurt biedt alle voorzieningen in de nabije omgeving — ideaal voor wie op zoek is naar rustig wonen op een toch centrale locatie!
BIJZONDERHEDEN:
+E-peil 20 (energiezuinig)
+ Ruime keuze in afwerkingsmogelijkheden
+ 3 slaapkamers + 2 optioneel
+ Incl. basis zolderafwerking
+ Steenworp afstand van de Nederlandse grens
+ Driedubbele beglazing, zonnepanelen, vloerverwarming, warmtepomp, ventilatiesysteem D
+ Kwalitatieve materialen en lokale aannemers en onderaannemers
Deze vrijstaande woning wordt voorzien van driedubbele beglazing (kunststof profielen van Schüco), zonnepanelen (afhankelijk van het EPB-verslag), vloerverwarming, warmtepomp lucht-water, ventilatiesysteem D met warmterecuperatie en hoogwaardige isolatie.
De woningen worden standaard aangeboden aan E-peil 20 (voor de casco+ en afgewerkte woningen). Optioneel kan E-peil 10 of zelfs 0 bereikt worden door het vermeerderen van het aantal zonnepanelen.
De woningen kunnen casco, casco+ of volledig afgewerkt opgeleverd worden.
• Casco is wind-en waterdicht (ruwbouw met ramen en dak).
• Casco plus is de ruwbouwafwerking wind- en waterdicht plus alle structurele en technische elementen gaande van de sanitaire en elektrische leidingen, de chape, de pleisterwerken, de centrale verwarming en vloerverwarming, de ventilatie, de volledige elektrische installatie en alle binnenwanden. (= afgewerkt tot aan de chape met de technieken, doch zonder: vloeren, binnendeuren, trappen, keuken en badkamer)
• Bij de volledig afgewerkte woning heeft de koper inspraak in de uitvoering van onder andere de vloeren, badkamer en keuken.
Bovenvermelde prijs is voor de volledig afgewerkte woning.
De zolder wordt voorzien van een basis afwerking d.w.z. kamerindeling conform plan, muren gepleisterd langs 2 zijden, stroom- en lichtvoorzieningen, chape en isolatiebeton, pleisteren van de nokken, ventilatiepunt, trap, 1 airco-unit.
Optioneel kan de zolder ook volledig afgewerkt worden, buitenaanleg en carport is vergund doch standaard niet inbegrepen.
Aarzel niet om ons te contacteren voor meer informatie of een persoonlijk gesprek.
Bijzonderheden
De informatie is met de nodige zorgvuldigheid door ons samengesteld. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze advertentie en brochure en aanvaarden wij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Maatvoeringen en oppervlakten zijn indicatief.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 480.687 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.403
- Bouwjaar
- 2026
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 200 m²
- Perceel
- 539 m²
- Inhoud
- 650 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- BOCHOLTZ A 0240
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 539 m²
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda