- 160 m²
- 692 m²
- 4
- B
BlikvangerRuime levensloopbestendige verbouwde vrijstaande woning.
Omschrijving
ROYAAL LEVENSLOOPBESTENDIG WONEN IN EEN OASE VAN RUST
Op deze gewilde locatie nabij de Berkel staat deze in 2019 compleet verbouwde levensloopbestendige semibungalow te stralen, in afwachting van nieuwe eigenaars. Een zee van ruimte staat je ter beschikking in deze energiezuinige woning die van alle moderne gemakken is voorzien, inclusief zonnepanelen, vloerverwarming, airconditioning, ruimte voor caravan of camper, een geweldige vrije tuin en nog veel meer.
Achterhoekse oase
Borculo: het schilderachtige stadje waar het riviertje De Berkel doorheen slingert. Het is een van de mooiste pareltjes van de Achterhoek met haar kasteel waar vroeger de heren van Borculo resideerden, de smalle straatjes en doorkijkjes, de molen en de gezellige sfeer in het charmante centrum vol leuke terrasjes en winkeltjes.
De beroemdste bisschop van Münster was natuurlijk die figuur die het in 1672 – het rampjaar – nodig vond om ons land binnen te trekken en in de Achterhoek en zelfs tot in Groningen toe dood en verderf te zaaien. Zijn bijnaam Bommen Berend staat met hoofdletters geschreven in onze vaderlandse geschiedenisboeken. Natuurlijk werd ook deze vijand overwonnen en is de huidige Bisschop van Munsterstraat in het idyllische stadje Borculo een oase van pais en vree.
Unieke woning
We parkeren onze auto onder de carport op een van de opritten en betreden via de voordeur – die aan de zijkant van de woning ligt – het huis. Daar staan we dan, in een royale hal met een prachtige vide die alles meteen in een stralend licht zet. In 2019 is de woning nagenoeg geheel gestript en opgebouwd met alle moderne gemakken die een mens zich maar kan wensen. De eerste zien we meteen, namelijk een mooie natuurstenen vloer op de begane grond, uiteraard met vloerverwarming.
Rechts van ons bevindt zich een luxueuze badkamer met daarin een zeer ruime inloopdouche, dubbele wastafel en uiteraard ook hier vloerverwarming. Naast de badkamer ligt de prettige master bedroom. Verder bevinden zich in de hal de toegang tot een toilet en de meterkast. Voordat we de benedenverdieping verder verkennen, nemen we de trap naar boven.
Maar liefst drie riante slaapkamers liggen op de eerste verdieping. De knieschotten in elke ruimte hebben een zee aan bergruimte en een van de slaapkamers heeft een eigen wastafel. Op de overloop vinden we ook nog een apart toilet en een vlizotrap naar een ruime bergzolder onder de geïsoleerde kap. Op één van de kamers staat de Remeha cv-ketel netjes verstopt achter één van de knieschotten.
Royaal en riant wonen
We gaan terug naar beneden om een kijkje te nemen in de heerlijk lichte, moderne woonkamer. De sfeer is behaaglijk, mede door de vloerverwarming. Hier hangt ook de Mitsubishi airconditioning met een vermogen dat groot genoeg is om de gehele benedenverdieping te koelen in de zomer en te verwarmen in de winter. Tel daar nog eens de rijke isolatie, de 20 zonnepanelen en de kunststof HR++-kozijnen beneden bij op en je hebt met recht een energiezuinig huis. Aan de tuinzijde van de woonkamer bevindt zich een schuifpui.
De toegangsdeur naar de keuken staat al uitnodigend open. We lopen naar binnen en bekijken de royale ruimte, voorzien van alle moderne gemakken. Er is een groot raam om tijdens het koken lekker naar buiten te kunnen kijken. De kelderkast is een extra luxe om alle boodschappen op te bergen.
Een deur verder is de toegang tot een tweede halletje met een buitendeur, een extra opbergkast en de deur naar de garage, die eruitziet om door een ringetje te halen. De garage is volledig geïsoleerd en heeft verwarming. De wasmachine en droger staan er, net als de grondwaterpomp met reinigingssysteem en sproeisysteem. Heb je nog niet genoeg bergruimte, dan bevindt zich hier nog een vlizotrap naar een ruime bergzolder.
Paradijs op aarde
‘Kom mee naar buiten, allemaal,’ zong een bekende Nederlander ooit. De tuin die bij deze woning hoort, is het meer dan waard om naar buiten te komen, want wat een paradijs op aarde is het. Volledig onder handen genomen in 2019 en voorzien van diverse fijne terrasjes. Plek zat voor een moestuin trouwens. Achter het huis staat de geïsoleerde stenen schuur met zadeldak waarin je kunt klussen en de fietsen kunt stallen.
Verder naar achteren bevindt zich de extra bonus, want links achter de woning is een strak aangelegd extra stuk tuin met daarin de grote kapschuur. Momenteel is dit heerlijke stukje in gebruik als speelparadijs voor de kleinkinderen, maar er zijn legio mogelijkheden voor te bedenken. En: je zit hier volledig vrij! Loop je even iets verder, dan kom je terecht in het heerlijke parkje bij de Berkel. Idyllischer wordt het niet.
Deze unieke kans kun je niet laten liggen, dus pak die telefoon en maak een afspraak met Iets Anders Makelaars voor een bezichtiging. We nemen ruim de tijd en doen er een fris drankje en iets lekkers bij.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs
- € 574.046 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.588
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 598.046 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Status
- Beschikbaar
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1975
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 160 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Externe bergruimte
- 14 m²
- Perceel
- 692 m²
- Inhoud
- 623 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 aparte toiletten
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, rookkanaal, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BORCULO D 2055
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 692 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Dakisolatie
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage en carport
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
7.814x
Bekeken
49x
Bewaard
5-4-2025
Op Funda