Omschrijving
In een mooi en rustig straatje, midden in het centrum van Boxtel, staat deze verrassend ruime vrijstaande semi-bungalow met vrijstaande garage, 17 zonnepanelen en een heerlijk vrij gelegen achtertuin. Een woning die comfort, ruimte en een praktische indeling combineert met een unieke ligging op loopafstand van winkels, horeca, supermarkten en het station.
Dankzij de praktische indeling met een slaapkamer en complete badkamer op de begane grond is de woning uitermate geschikt voor gelijkvloers wonen. De extra ruimte op de verdieping biedt daarnaast volop mogelijkheden voor gezinnen, hobby’s, gastenverblijf of werken aan huis.
Indeling.
Begane grond: via de entree/hal zijn alle ruimtes bereikbaar. Aan de voorzijde bevindt zich een praktische berging en daarnaast een kantoorruimte, ideaal als thuiswerkplek of hobbyruimte. Verder beschikt de hal over de meterkast en een toiletruimte. De praktische bijkeuken is voorzien van aansluitingen voor de wasapparatuur, de warmte-terugwin-unit en de opstelling van de CV-combiketel. De slaapkamer op de begane grond maakt de woning levensloopbestendig. Direct daarnaast ligt de complete badkamer, voorzien van een ligbad, douche, toilet en wastafel met meubel.
De ruime woonkeuken vormt echt het hart van de woning en beschikt over een verzorgd L-vormig keukeninterieur met diverse inbouwapparatuur. Er is voldoende ruimte voor een eettafel, waardoor dit een fijne plek is om samen te komen.
De woonkamer is ruim en sfeervol afgewerkt met een houten vloer en een gashaard. Dankzij de openslaande deuren is er een prettige verbinding met de achtertuin en valt er veel natuurlijk licht naar binnen.
Eerste verdieping: de eerste verdieping is uitgevoerd met een betonnen, volledig geïsoleerde vloer en biedt verrassend veel ruimte. De overloop beschikt over een vlizoluik naar de bergzolder. Verder bevinden zich hier drie slaapkamers, waarvan één met balkon. Daarnaast is er een tweede badkamer aanwezig met douche, toilet en wastafel. Ook is er nog een praktische werkkast aanwezig.
Achtertuin: de achtertuin is vrij gelegen en biedt veel rust en privacy. Een fijne plek om in alle rust buiten te zitten. Daarnaast beschikt de tuin over een stenen schuur en een vrijstaande garage.
Een verrassend ruime en praktische vrijstaande woning op een unieke locatie in het centrum van Boxtel, waar rust, ruimte en voorzieningen op een prettige manier samenkomen.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.045.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.906
- Bouwjaar
- 2002
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 213 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 61 m²
- Perceel
- 1.047 m²
- Inhoud
- 786 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, ligbad, 2 toiletten, 2 wastafels, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Cv-ketel
- HR (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BOXTEL K 2508
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.047 m²
- Achtertuin
- 300 m² (20,00 meter diep en 15,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda