
Nassausingel 19-A4811 DG BredaValkenberg
€ 625.000 k.k.
BlikvangerHistorische charme, ruimte én zon op toplocatie in Breda!
Omschrijving
Hier woon je midden in het karakter van ons mooie Breda. Aan de Nassausingel 19A geniet je iedere dag van een uitzicht op de prachtige singels, de sfeer van de historische binnenstad en de charme van een woning die al sinds 1906 onderdeel uitmaakt van het straatbeeld. Een plek waar historie, ruimte en stads wonen op een bijzondere manier samenkomen.
Via je eigen entree op de begane grond stap je binnen in deze karaktervolle dubbele bovenwoning, verdeeld over maar liefst vier lagen (inclusief de kelder en entree). Dat geeft niet alleen een verrassend ruimtelijk gevoel, maar zorgt ook voor een woonbeleving die je niet vaak tegenkomt. De hoge plafonds versterken dat gevoel van ruimte en laten het daglicht rijkelijk binnenstromen.
De ruime woonkamer vormt een heerlijke plek om thuis te komen. De sfeervolle doorkijk haard zorgt voor warmte en gezelligheid tijdens de koudere maanden, terwijl het uitzicht op de singel je iedere dag opnieuw laat genieten van deze unieke locatie. Aan de voorzijde bevindt zich bovendien een balkon waar je met een kop koffie kunt uitkijken over één van de mooiste stukjes Breda.
Op de bovenste woonlaag vind je drie slaapkamers, een badkamer, een praktische kast voor de wasmachine en droger én een walk-in-closet bij één van de slaapkamers. Ideaal voor wie houdt van comfort en een slimme indeling.
Het absolute hoogtepunt bevindt zich aan de achterzijde bij de woonkamer en keuken. Hier wacht een royaal dakterras van circa 7 bij 4 meter, gelegen op het gewilde westen. Vanaf ongeveer half één in de middag geniet je hier van volop zon. Voor stadse begrippen voelt deze buitenruimte opvallend vrij aan. Een heerlijke plek om te ontspannen, te borrelen met vrienden of tot laat van de avond van de zon te genieten.
Daarnaast beschikt de woning over een kelder, extra bergruimte bij de entree, een inpandige berging op de tweede woonlaag, en solide betonnen verdiepingsvloeren, iets wat voor een woning uit deze bouwperiode bijzonder vooruitstrevend was. Met energielabel B woon je bovendien comfortabel en energiezuiniger dan je wellicht zou verwachten bij een woning van deze leeftijd.
Zoek je een woning met karakter, ruimte, sfeer én een toplocatie binnen de singels van Breda? Dan zou Nassausingel 19A zomaar eens jouw nieuwe thuis kunnen zijn.
Wil jij de zon- en schaduwstand zien van deze woning? Ga dan snel naar de website van Van der Sande Makelaars voor nog meer gave belevingen bij deze woning!
BIJZONDERHEDEN
- Het is een stille VvE en alleen de opstalverzekering wordt gedeeld. Als er iets speelt pakken ze het op waar nodig. Maar de 2 appartementen pakken eigenlijk gewoon het eigen onderhoud op;
- Het appartement is grotendeels voorzien van houten (eerste woonlaag) & laminaat (tweede woonlaag) vloeren, stucwerk wand- en plafondafwerking;
- Het appartement is grotendeels voorzien houten kozijnen met dubbele beglazing. In de voordeur zitten 4 kleine raampjes met enkele beglazing;
- De meterkast heeft 7 groepen, 3 aardlekschakelaars, een digitale dag- en nachtstroom tariefmeter;
- Het hoofd dak is van 2010 en het dak van dakterras van 2024 (evenals het houtwerk);
- Glasvezel aansluiting ligt tot aan de voordeur;
- De keuken en de badkamer zijn van 2010;
- In de kelder zit een waterontharder (blijft achter);
- In de huiskamer (2026) en master bedroom zit airconditioning;
- De bloempotten op het dakterras blijven achter;
- De jaloezieën blijven achter;
- De kelder is bij de huidige eigenaren vrijwel altijd droog geweest;
- Het is betaald parkeren in de omgeving. Een bewoner kan een vergunning aanvragen via de gemeente. Momenteel is de (eerste) basisvergunning gratis en de (tweede) jaarvergunning circa 8 euro per maand. Bezoek kan via bezoekerspas parkeren (dan betaal je momenteel circa 0,25 cent per uur, met een maximum van 10 3uro per maand, gaat via aanmelden kenteken via de park app);
- Er zit een bestaande lekkage vanuit de badkamer naar de keuken, deze wordt momenteel door verkoper verholpen (eventueel worden de tegels rondom het bad daardoor wit);
- De buitenzijde wordt ergens juli / augustus geschilderd, mocht iemand tijdig beslissen kan iemand de kleur nog beslissen;
- De verdiepingsvloeren zijn van beton (een van de eerste woningen, samen met de buren, in Breda die dat hadden en als model woning dienden);
- Er zijn 3 volledige muren van beneden tot boven voorzien van voorzetwanden met isolatie en ook de verdiepingsvloeren. Alleen de muur met nummer 20 niet;
- Warm water en verwarming gaan via de Cv-ketel: Remeha Calenta 28c, eigendom, 2010;
- Dit appartement heeft energielabel B;
- Voor een indicatie van het energieverbruik verwijzen wij naar de vragenlijst;
Aan bovengenoemde opgaven kunnen geen rechten worden ontleend, aangezien de vermelde kosten variabel zijn en/of periodiek gewijzigd kunnen worden.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 625.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.845
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 129 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 31 m²
- Inhoud
- 501 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, frans balkon, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta 28c (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BREDA B 8582
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, in centrum en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig en balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
© 2001-2026 funda