Omschrijving
Teteringsedijk 33
Breda
- Volledig gerenoveerd en verduurzaamd in 2025/2026
- Levensloopbestendige benedenwoning
- Multifunctionele ruimte met eigen entree, ideaal voor werk of mantelzorg
- Woon/leefkeuken, twee badkamers en 3 slaapkamers
- Eigen tuin met achterom
- Parkeerplaats op eigen terrein
- Mogelijkheid tot aankoop in combinatie met bovenliggend appartement (Teteringsedijk 33A)
Situering
De benedenwoning is gelegen aan de Teteringsedijk in Breda, een locatie met een goede balans tussen wonen, voorzieningen en bereikbaarheid. De directe omgeving bestaat uit een mix van woonbebouwing en stedelijke functies, wat zorgt voor een levendig maar overzichtelijk straatbeeld.
De Teteringsedijk is de afgelopen jaren heringericht met meer aandacht voor groen en verblijfskwaliteit, waardoor de straat een rustiger en vriendelijker karakter heeft gekregen. De omgeving is bovendien in ontwikkeling, onder andere met de realisatie van de nieuwbouwwijk Hero.
Op korte afstand bevindt zich het centrum van Breda met een breed aanbod aan winkels, horeca en culturele voorzieningen. Ook het Centraal Station is binnen enkele minuten per fiets bereikbaar. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en sportfaciliteiten liggen in de directe omgeving.
Voor recreatie en ontspanning zijn er in de nabijheid diverse mogelijkheden. Op korte afstand ligt het Mastbos, waar uitgebreide wandel- en fietsroutes aanwezig zijn. Hiermee wordt stedelijk wonen gecombineerd met natuur in de directe omgeving.
Daarnaast zijn de uitvalswegen richting de A16, A27 en A58 goed bereikbaar, wat zorgt voor een vlotte verbinding met omliggende steden en regio’s.
Indeling
Benedenwoning
Begane grond
Via de eigen entree wordt de benedenwoning betreden. De hal vormt de centrale verbindings ruimte en biedt toegang tot het voorhuis en het achterhuis.
Het voorhuis vormt het leefgedeelte en bestaat uit de woonkamer, keuken en een extra kamer. De woonkamer is ruim en licht, en vormt samen met de keuken een functionele leefruimte. De extra kamer is flexibel in te delen als slaap-, werk- of hobbyruimte.
Het achterhuis is ingericht als slaap- en multifunctioneel gedeelte met een royale slaapkamer en twee badkamers. De indeling en de eigen entree aan de achterzijde maken dit gedeelte geschikt voor werken aan huis, mantelzorg of gebruik als zelfstandige verblijfsruimte.
De benedenwoning is volledig gerenoveerd in 2025 en 2026 en voorzien van een strak gestucte wand- en plafondafwerking. Het voorhuis en het achterhuis beschikken daarnaast over een eigen meterkast, wat het gebruik van de verschillende ruimten extra praktisch maakt.
Eerste verdieping
Via een vaste trap is de eerste verdieping bereikbaar. Hier bevindt zich een ruime en karakteristieke slaapkamer, afgewerkt met een pvc-vloer in visgraatmotief. Door de kapvorm en de lichte afwerking heeft deze ruimte een eigen uitstraling en is deze geschikt als slaapkamer, werkruimte of logeerkamer.
Vanuit de slaapkamer is de bergruimte bereikbaar. Hier bevinden zich de meterkast, de cv combiketel en de omvormer van de zonnepanelen. Daarmee vormt deze verdieping een praktische aanvulling op de levensloopbestendige indeling van het appartement.
Tuin
Aan de achterzijde beschikt de benedenwoning over een eigen buitenruimte, bestaande uit een stadstuin en een achtertuin. De tuin is volledig aangelegd met een combinatie van bestrating en beplanting, wat zorgt voor een verzorgd en direct bruikbaar geheel.
Via de houten poort is de eigen parkeerplaats aan de achterzijde bereikbaar, een praktisch en waardevol onderdeel van het geheel.
Bijzonderheden
Bovenwoning
Teteringsedijk 33a
De benedenwoning aan de Teteringsedijk 33 maakt onderdeel uit van een gesplitst pand met een beneden- en bovenwoning, ieder met een eigen entree en voorzieningen.
De bovenwoning (Teteringsedijk 33a) wordt separaat in de verkoop aangeboden en betreft een volledig gerenoveerde woning met eigen entree, balkon en parkeerplaats. Dit biedt mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een combinatie van zelfstandig wonen met nabijheid van familie, zoals bij mantelzorg, een hulpbehoevend gezinslid of een inwonende ouder.
Daarnaast kan deze combinatie interessant zijn voor investeringsdoeleinden of het combineren van wonen en verhuren.
De bovenwoning wordt verkocht in samenwerking met DietvorstBorman Makelaars in Breda.
Omgevingsplan
Brabantpark
De benedenwoning is gelegen binnen het bestemmingsplan “Brabantpark” van de gemeente Breda en heeft de enkelbestemming ‘Wonen’, met daarnaast de dubbelbestemming ‘Waarde Archeologie’.
Binnen het bouwvlak is wonen toegestaan, al dan niet in combinatie met een aan huisverbonden beroep. De maximale bouw- en goothoogte bedragen circa 11 meter en 8 meter. Daarnaast zijn de aanduidingen ‘overige zone – parkeren’ en ‘overige zone – hospitaregeling’ van toepassing. Ook gelden de parapluplannen Hospita en parkeren 2022, Water en Groen (ontwerp) en Erfgoed 2023 (ontwerp).
Via onderstaande link kunt u de bestemmingsplanregels voor het perceel raadplegen:
Voor nadere informatie over deze bestemmingsmogelijkheden kunt u contact opnemen met Staal Makelaars.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 635.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.080
- Bouwjaar
- 1908
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 125 m²
- Inhoud
- 412 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en zonnepanelen
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BREDA D 6604
- Nee
© 2001-2026 funda