Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/breukelen/huis-daslook-46/17200498/

Omschrijving
Zó netjes kom je ze niet vaak tegen. Uitgebouwd, vier slaapkamers, een nieuwe keuken én werkelijk instapklaar! Sommige woningen hebben bij binnenkomst direct iets prettigs. Alles klopt, alles is verzorgd en je merkt dat er met aandacht is gewoond. Daslook 46 is precies zo’n huis. Geen lange lijst met klussen voor na de sleuteloverdracht, maar een woning waar je eigenlijk direct je meubels kunt neerzetten en kunt gaan wonen.
En ruimte is er volop. Met circa 127 m² woonoppervlakte, een uitgebouwde woonkamer, vier slaapkamers en een verrassend royale tweede verdieping is dit een heerlijk compleet gezinshuis. Tel daarbij op de moderne keuken uit 2024, de zonnige achtertuin, 11 zonnepanelen, airconditioning en de eigen overdekte parkeerplaats met laadpaal en het plaatje is compleet.
Ook de plek is bijzonder fijn. De woning ligt in het geliefde Broeckland, met de speeltuin letterlijk voor de deur. Rustig, groen en kindvriendelijk, met de sportvelden vlakbij en het centrum van Breukelen op korte afstand.
Indeling begane grond
Via de eigen overdekte parkeerplaats kom je bij de entree. De hal is verzorgd en praktisch ingedeeld met de meterkast, garderoberuimte, trapopgang en een modern toilet met fonteintje.
Zodra je de woonkamer binnenstapt, valt op hoeveel leefruimte hier is ontstaan. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd en dat maakt een groot verschil. Er is ruimschoots plek voor een royale zithoek én een flinke eettafel, zonder dat de ruimte vol aanvoelt. De houten vloer geeft de woonkamer een warme uitstraling en de moderne gashaard maakt de zithoek extra sfeervol. Onder de trap bevindt zich bovendien een praktische voorraadkast.
Aan de achterzijde bestaat vrijwel de volledige gevel uit glas. De brede pui met openslaande deuren haalt niet alleen veel daglicht naar binnen, maar zorgt er ook voor dat woonkamer en tuin mooi in elkaar overlopen. Zodra het weer het toelaat, staan de deuren open en wordt de tuin vanzelf onderdeel van de leefruimte.
Aan de voorzijde bevindt zich de keuken, die in 2024 volledig is vernieuwd. De rustige kleurstelling en strakke uitvoering passen perfect bij de rest van het huis. Er is veel werk- en kastruimte en uiteraard ontbreekt het niet aan goede apparatuur. Zo beschikt de keuken onder andere over een ATAG inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, ATAG oven en Quooker. Een keuken die niet alleen mooi oogt, maar ook gewoon heel prettig werkt.
Indeling eerste verdieping
Ook boven zet de verzorgde uitstraling zich voort. Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde en biedt gemakkelijk plaats aan een tweepersoonsbed en een royale kast. De overige twee kamers zijn volwaardige slaapkamers en daardoor uitstekend te gebruiken als kinder-, werk- of logeerkamer.
De badkamer is praktisch en compleet uitgevoerd met een douchecabine met regendouche, wastafelmeubel, badkamerkast, designradiator en toilet.
Indeling tweede verdieping
En dan de zolder. Die is een stuk ruimer dan je van buitenaf misschien verwacht. Dankzij de grote dakkapel is hier een volwaardige vierde slaapkamer ontstaan. Met een hoogte van circa 3,63 meter op het hoogste punt heeft de verdieping bovendien een opvallend ruimtelijk karakter. Dit is dan ook veel meer dan alleen een extra zolderkamer. Het kan een heerlijke ouderslaapkamer zijn, een fijne plek voor een tiener of juist een combinatie van slapen en thuiswerken.
Aan bergruimte is eveneens gedacht. Achter de knieschotten en in de vaste kasten kun je verrassend veel kwijt. Op de overloop bevinden zich de aansluitingen voor wasmachine en droger en daarnaast is er nog een separate berging.
De tuin
Ook buiten is het plaatje verzorgd. De achtertuin sluit direct aan op de uitgebouwde woonkamer en is een fijne, beschutte plek met terrassen, groen en borders. Er is genoeg ruimte voor zowel een eettafel als een loungehoek en op zonnige dagen is het hier heerlijk vertoeven.
Overdag lekker buiten eten, de deuren naar de woonkamer open en ’s avonds nog lang natafelen of borrelen met vrienden, dit is een tuin die echt bij het huis hoort.
Achter in de tuin staat een vrijstaande berging van circa 6 m² voor fietsen, tuingereedschap en andere spullen. De tuin beschikt bovendien over een praktische achterom.
En ook aan de voorzijde is het comfortabel geregeld. Onder de ruime overkapping/carport parkeer je de auto direct bij de woning. Voor een elektrische auto is bovendien al een laadpaal aanwezig.
Voor een gezin is de ligging nauwelijks praktischer te bedenken. De speeltuin ligt direct voor de woning, waardoor kinderen dichtbij huis heerlijk buiten kunnen spelen. Ook de sportvelden bevinden zich op korte afstand. Broeckland is een rustige en geliefde woonomgeving met veel groen en weinig doorgaand verkeer. Tegelijkertijd woon je hier dicht bij alles wat Breukelen zo prettig maakt: scholen, winkels, horeca, sportvoorzieningen en het gezellige dorpscentrum.
Ook qua bereikbaarheid zit je uitstekend. Het NS-station en de A2 zijn snel bereikbaar, waardoor zowel Utrecht als Amsterdam goed aan te rijden zijn.
Een huis waar je zó in kunt
Daslook 46 is vooral een woning voor wie geen zin heeft in een groot verbouwproject. De keuken is recent vernieuwd, de woning is uitstekend onderhouden en zowel binnen als buiten bijzonder netjes verzorgd.
Verhuisdozen uitpakken, meubels neerzetten en wonen. Veel ingewikkelder hoeft het hier eigenlijk niet te zijn.
De belangrijkste kenmerken
- Circa 127 m² woonoppervlakte
- Bouwjaar 1989
- Energielabel A
- Uitgebouwde, opvallend ruime woonkamer
- Zeer verzorgd en uitstekend onderhouden
- Moderne keuken vernieuwd in 2024
- ATAG inbouwapparatuur en Quooker
- Vier volwaardige slaapkamers
- Drie slaapkamers op de eerste verdieping
- Royale vierde slaapkamer op de tweede verdieping
- Dakkapel geplaatst in 2020
- Airconditioning aanwezig
- Sfeervolle gashaard
- 11 zonnepanelen met Enphase-systeem, waarvan 2 op de berging
- Nieuwe meterkast uit 2024 met 3-fasenaansluiting
- Kozijnen deels uitgevoerd in hout en deels in kunststof
- Zonwering aan de achterzijde
- TOON domoticasysteem aanwezig
- Veel praktische bergruimte
- Verzorgde en beschutte achtertuin
- Vrijstaande berging van circa 6 m²
- Praktische achterom
- Eigen overdekte parkeerplaats/carport
- Laadpaal voor elektrische auto
- Speeltuin direct voor de deur
- Sportvelden op korte afstand
- Rustige en zeer kindvriendelijke woonomgeving
Daslook 46 is zo’n huis waarvan je tijdens een bezichtiging vooral moet ervaren hoe netjes, ruim en prettig het is. De huidige bewoners hebben er duidelijk goed voor gezorgd en daar profiteert de volgende eigenaar direct van.
Nieuwsgierig? We laten de woning graag aan je zien.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 625.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.921
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 127 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 140 m²
- Inhoud
- 429 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BREUKELEN NIJENRODE C 2707
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 140 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 38 m² (8,50 meter diep en 4,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Carport
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda