Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/bussum/huis-statenlaan-29/17226039/

Omschrijving
Royale 30-er jaren villa gelegen in het Spiegel met maar liefst 242 m² aan woonoppervlakte, 7 slaapkamers en 2 badkamers!
Welkom aan de Statenlaan 29, een indrukwekkende twee-onder-een-kapvilla uit 1937, ontworpen door architect Van Kelder en gelegen in de geliefde villawijk Het Spiegel in Bussum. Een huis met allure, ruimte en een rijke historie, dat met veel aandacht recent is gemoderniseerd.
Enkele maten:
Woonoppervlakte: ca. 242m2
Overige inpandige ruimte (kelder/vliering): ca. 30m2
Gebouw gebonden buitenruimte (2x balkon): ca. 9m2
Externe bergruimte (berging): ca. 3m2
Inhoud: 1.013m3
Perceel: 707m2
Indeling:
Via de entree en vestibule betreedt u de royale hal, die direct de statige sfeer van het huis laat ervaren. De ruime woon-/eetkamer vormt het hart van de begane grond. De en-suite deuren met vaste kasten, het parket, de ronde erker en de openslaande deuren naar het terras geven deze leefruimte een warme, klassieke uitstraling.
De luxe keuken sluit hier naadloos op aan en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Daarnaast beschikt de begane grond over een grote extra kamer welke thans in gebruik is als bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en (condens) droger. Deze ruimte zou ook uitstekend kunnen fungeren als werkkamer. Verder is er vanuit de hal de bijzonder ruime kelder van maar liefst 28 m² bereikbaar.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is bereikbaar via een fraaie bordestrap en biedt maar liefst vier slaapkamers. De royale ouderslaapkamer aan de voorzijde beschikt over vaste kasten en middels openslaande deuren is het balkon bereikbaar. Ook slaapkamer 2 en 3 zijn ruim en praktisch ingedeeld, waarbij meerdere kamers beschikken over vaste kastruimte en openslaande deuren naar een balkon. De 4e slaapkamer is getransformeerd tot een prachtige walk in closet met allemaal op maat gemaakte kasten.
De moderne badkamer is een stijlvolle plek om tot rust te komen, met een vrijstaand bad, inloopdouche, wastafel en toilet.
Tweede verdieping:
Hier bevinden zich nog eens drie slaapkamers, waaronder een zeer ruime slaapkamer met toegang tot de vliering. Ook hier zorgt de royale overloop voor een prettig gevoel van ruimte. Een tweede moderne badkamer met douche, wastafel en toilet maakt deze verdieping compleet.
EEN HUIS DAT KLAAR IS VOOR DE TOEKOMST
De woning is in ca. 2021 gemoderniseerd. Daarbij is veel aandacht besteed aan comfort en duurzaamheid. Zo is de gehele woning voorzien van vloerverwarming en zijn radiatoren verleden tijd. De combinatie met de originele houten vloeren en de karaktervolle architectuur maakt de woning bijzonder aangenaam om in te leven.
De woning beschikt over energielabel C.
De tuin
De villa is gelegen op een royaal perceel van 707 m² eigen grond. Met ligging op het noorden, zuiden en westen. Hierdoor zijn er gedurende de dag verschillende plekken om van de zon en de buitenruimte te genieten.
Er is tevens een schuur aanwezig.
Bijzonderheden:
* Royaal woonoppervlak van ca. 242 m2
* Maar liefst 7 slaapkamers en 2 badkamers
* Authentieke jaren-30 details behouden
* Prachtige woon-/eetkamer met en-suite deuren en karakteristieke ronde erker
* Energielabel C
* Gelegen in de geliefde villawijk Het Spiegel
* Voorbehoud gunning eigenaar
* Oplevering in overleg
Nieuwsgierig geworden? Wacht dan niet te lang en plan snel een bezichtiging. Wij laten u graag zelf ervaren hoeveel ruimte, sfeer en mogelijkheden deze bijzondere woning te bieden heeft.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.575.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.508
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1937
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 242 m²
- Overige inpandige ruimte
- 30 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Perceel
- 707 m²
- Inhoud
- 1.013 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 10 kamers (7 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 inloopdouches, ligbad, 2 toiletten, en 2 wastafels
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta 40c (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BUSSUM E 3615
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 707 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 360 m² (30,00 meter diep en 12,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda