
Omschrijving
INSTAPKLAAR APPARTEMENT MET VRIJ UITZICHT, GROOT BALKON (ca. 11 m²) EN 2 SLAAPKAMERS
Ben jij klaar voor de volgende stap in jouw leven? Dan is dit moderne en verrassend lichte appartement aan de Rigoletto 53 absoluut een huis dat je gezien moet hebben. Met een strak afgewerkte woonruimte, 2 slaapkamers, een moderne keuken én een heerlijk balkon met vrij uitzicht over het water woon je hier op een plek waar rust en comfort samenkomen. Het appartement ligt in een groene woonomgeving in Capelle aan den IJssel en biedt precies de sfeer waar veel starters en jonge doorstromers naar op zoek zijn.
VERKOPER AAN HET WOORD
“Met veel plezier hebben wij hier gewoond. Het vrije uitzicht, de rust en de lichte woonkamer maken dit echt een fijne plek om thuis te komen. Nu is het tijd voor een nieuwe stap: samenwonen. We hopen dat de volgende bewoners hier net zo gaan genieten als wij hebben gedaan.”
MODERNE WOONRUIMTE MET VEEL LICHT
Zodra je binnenkomt in de woonkamer valt direct op hoe licht deze ruimte is. De grote raampartijen over vrijwel de volledige breedte zorgen voor een open en ruimtelijk gevoel. Dankzij de ligging aan het water kijk je vanuit de living vrij weg over het groen, wat iedere dag opnieuw zorgt voor een ontspannen sfeer.
De woonkamer is strak afgewerkt met moderne kleuren, een nette pvc vloer en een fijne indeling waarbij de zithoek en eetruimte mooi in elkaar overlopen. De schuifpui naar het balkon maakt het geheel extra ruimtelijk en zorgt ervoor dat binnen en buiten prettig met elkaar verbonden zijn.
De open keuken sluit perfect aan bij de moderne uitstraling van het huis. Deze is uitgevoerd in donkere tinten met een warm houten werkblad en beschikt over een kookeiland waar je gezellig kunt koken of borrelen met vrienden. De keuken is praktisch ingericht en biedt voldoende werk- en opbergruimte. Voor jonge kopers die een huis zoeken waar direct gewoond kan worden zonder eerst te hoeven verbouwen, is dit echt een fijne kans.
TWEE SLAAPKAMERS EN NETTE BADKAMER
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De grootste slaapkamer is ruim opgezet en sfeervol afgewerkt met warme kleuren en veel lichtinval. De tweede kamer is ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer. Juist die extra kamer maakt dit appartement aantrekkelijk voor starters die nét wat meer ruimte zoeken of alvast vooruit willen denken richting de toekomst. Ook de badkamer is verzorgd en modern uitgevoerd. Hier beschik je over een ruime douche, wastafelmeubel en praktische opstelling voor de wasmachine en droger. Alles oogt netjes en verzorgd waardoor je ook hier direct gebruik van kunt maken zonder extra werkzaamheden.
FIJN BALKON MET UITZICHT OVER WATER
Een van de grootste pluspunten van dit appartement is zonder twijfel het balkon. Hier zit je heerlijk vrij met uitzicht over het water en het omliggende groen. Door de rustige ligging voelt het bijna alsof je buiten de stad woont, terwijl alle dagelijkse voorzieningen juist dichtbij zijn. Een fijne plek om rustig wakker te worden met een kop koffie of juist aan het einde van de dag nog even van de zon te genieten.
Het appartementencomplex ligt in een groene woonwijk met volop parkeergelegenheid rondom het gebouw. Daarnaast beschik je over een eigen inpandige berging met elektra, ideaal voor het stallen van fietsen of extra opslag.
GROEN WONEN MET ALLES DICHTBIJ
De ligging van Rigoletto 53 is prettig centraal binnen Capelle aan den IJssel. Winkelcentra, supermarkten, sportvoorzieningen en openbaar vervoer zijn snel bereikbaar. Ook de verbinding richting Rotterdam is uitstekend, zowel met de auto als met de trein. Daardoor woon je hier rustig en groen, maar ben je toch snel onderweg naar werk, studie of het centrum van de stad.
Wat deze omgeving extra aantrekkelijk maakt is de combinatie van water, groen en voorzieningen. Je wandelt hier gemakkelijk langs het water of door de omliggende groenzones, terwijl je tegelijkertijd profiteert van alle gemakken van de stad. Voor starters en jonge doorstromers die op zoek zijn naar een instapklaar appartement met een moderne uitstraling en een rustige ligging, is dit een plek waar je je snel thuis voelt.
BIJZONDERHEDEN:
- Vrij uitzicht over water en park;
- Gezonde VvE met maandelijkse bijdragen van € 193,23;
- 2 ruime slaapkamers;
- Direct te betrekken appartement zonder verbouwingen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 350.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.545
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 193,23 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1982
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 77 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 246 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, mechanische ventilatie, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Centrale voorziening
Kadastrale gegevens
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL D 4882
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 193,23 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda