
Schinkelsveen 352907 XG Capelle aan den IJsselStadsdeelpark
€ 955.000 v.o.n.
Blikvanger'Woon jij straks in een Boss-Villa?'
Omschrijving
UNIEK - Wonen als een Boss fase 2 - Vrijstaande villa's aan het Schollebos!
De bosvilla’s zijn luxe vrijstaande woningen pal naast het Capelse Schollebos. Door het contrasterend metselwerk hebben de woningen een luxe, maar ook stoere uitstraling. Daarnaast heeft u met drie woonlagen en maar liefst 189 m2 alle ruimte die u nodig heeft. Bouwnummer 4, de special, is uitgebreid en heeft een woonoppervlak van zelfs meer dan 200 m2!
Op de begane grond vindt u een zeer ruime leefverdieping met keuken. Door de grote openslaande pui aan de achterkant loopt u zo de tuin in, waar u door groen omringt bent en de vogels hoort fluiten.
De berging is handig voor uw fietsen en tuinspullen.
Op de eerste verdieping is de royale Master Bedroom met inloopkast en ensuite badkamer. Verder zijn er nog twee zeer royale slaapkamers en een grote badkamer met ligbad. De ruime zolderverdieping op de tweede etage is vrij indeelbaar en biedt vele mogelijkheden. Schinkelsveen 38 heeft op de zolderverdieping twee slaapkamer, casco badkamer en 4 dakkappellen.
In 't kort bouwnummer 7
Soort woning : Vrijstaand
Woonoppervlak : circa 189 m2
Bruto woninginhoud : circa 701 m3
Tuinoppervlak totaal : circa 174 m2
Ligging achtertuin : NW
Kavelgrootte : circa 245 m2
Kamers : 4 (uit te breiden naar 6)
Parkeren : 1 parkeerplaats op eigen terrein
De royale villa’s vormen het sluitstuk van het bekroonde woonproject Boss aan de rand van Capelle aan den IJssel. Een zeldzame combinatie van rust, ruimte en stadse verbinding.
Wonen in een vrijstaande bosvilla in Capelle aan den IJssel, direct aan het Schollebos, met Rotterdam op nog geen kwartier rijden. Elke villa telt drie woonlagen, is energieneutraal (A++++), heeft een eigen oprit, en biedt ruimte voor vier tot zes slaapkamers.
Gun uzelf het perfecte evenwicht tussen rust en reuring, in een vrijstaande bosvilla die klaar is voor de toekomst. Grijp nu uw kans op één van de laatste drie bosvilla’s.
Interesse? Schrijf u in via de projectwebsite wonenalseenboss.nl.
Disclaimer:
Ondanks dat Van Herk Nieuwbouwmakelaars deze aanmelding met grote zorgvuldigheid heeft samengesteld, kunnen geen rechten worden ontleend aan teksten, berekeningen, aanbiedingen evenals aan afgebeelde illustraties en artists-impressions, deze zijn uitsluitend bedoeld als voorbeeld en daardoor niet bindend voor het eindresultaat. Alle informatie, ook prijzen en voorwaarden, kunnen aan verandering onderhevig zijn.
Het project Wonen als een Boss fase 2 bestaat uit 3 bouwnummers verdeeld over 1 type
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 955.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 5.053
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Bouwjaar
- Na 2020
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Woningborg Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 189 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 700 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Balansventilatie en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A++++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Warmte terugwininstallatie en warmtepomp
- Warm water
- Aardwarmte en doorstroomboiler
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Foto's 7
© 2001-2025 funda






