Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/castricum/huis-griegstraat-16/89675490/

Griegstraat 161901 XG CastricumKooiweg
€ 425.000 k.k.
BlikvangerEen woning waar elke verdieping nét iets meer biedt dan je verwacht
Omschrijving
Griegstraat 16 is een woning waarin elke verdieping nét iets meer biedt dan je op het eerste gezicht zou verwachten. Van de royale uitbouw tot het dakterras boven de keuken en de dakkapel op zolder.
De woonkamer heeft een warme, open uitstraling dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde, de massief houten vloer en de sfeervolle open haard. De grotendeels kunststof kozijnen rondom zorgen voor onderhoudsgemak en een nette afwerking. Aan de achterzijde is de woning deels uitgebouwd, waardoor de keuken een ruime en praktische plek heeft gekregen. De begane grond voelt hierdoor verrassend ruim en functioneel. Vanuit de keuken loop je direct de achtertuin in.
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, elk met een eigen formaat. De grootste slaapkamer beschikt over een vaste kast onder de trapopgang naar de tweede verdieping. Vanuit de kleinste slaapkamer op de eerste verdieping zijn zowel het balkon als het aangrenzende dakterras direct toegankelijk. De badkamer is praktisch ingericht met een douche, toilet en wastafelmeubel.
Via de vaste trap kom je op de tweede verdieping. Dankzij de brede dakkapel is dit een volwaardige en lichte verdieping, ideaal als vierde slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Hier vind je bovendien vaste kasten en volop bergruimte.
De achtertuin ligt op het noordwesten en biedt veel middag- en avondzon. Via de achterom zijn fietsen en tuinspullen eenvoudig binnen te zetten. Over de volledige breedte van de tuin staat een ruime schuur — ideaal voor opslag, fietsen of een werkplek. Boven de uitbouw bevinden zich een balkon én een dakterras. Beide zijn te bereiken via de kleinste slaapkamer op de eerste verdieping en vormen fijne extra buitenruimtes waar je op elk moment van de dag kunt genieten.
De woning ligt in een rustige woonstraat met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Supermarkten, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich in de directe omgeving. Het NS-station is op korte fietsafstand gelegen en biedt snelle verbindingen richting Alkmaar, Haarlem en Amsterdam. Voor ontspanning liggen de duinen en het strand op slechts tien minuten fietsen — ideaal voor een wandeling, stranddag of sportieve activiteit.
Wil je de ruimte, het licht en de mogelijkheden van deze woning zelf ervaren? Plan een bezichtiging in en ik laat de woning graag aan je zien.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.048
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1964
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 105 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 13 m²
- Externe bergruimte
- 13 m²
- Perceel
- 152 m²
- Inhoud
- 364 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- CASTRICUM B 7722
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 152 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 56 m² (9,91 meter diep en 5,61 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Foto's 33
Plattegronden 5
© 2001-2026 funda





































