Floris Grijpstraat 12-R2596 XE Den HaagArendsdorp
€ 2.700.000 v.o.n.
Omschrijving
***** FLORIS GRIJPSTRAAT 10 G TE DEN HAAG ***** (NIEUWBOUWPROJECT YPSILON PARK)
Comfortabel en licht appartement met balkon en groen uitzicht.
Dit fijne appartement van circa 73 m², behorend tot het woningtype The Veranda, biedt een prettige woonomgeving waarin comfort en licht centraal staan. De woning is gelegen op de eerste verdieping en beschikt over een balkon met uitzicht op de groene binnentuinen en de omliggende omgeving.
De woonkamer vormt een aangename leefruimte en biedt, net als de slaapkamer, directe toegang tot het balkon. Hierdoor ontstaat een mooie verbinding tussen binnen en buiten, waar u heerlijk kunt genieten van het groene uitzicht.
De woning beschikt over twee kamers, waaronder één ruime slaapkamer met een aparte inloopkast, ideaal voor het netjes opbergen van kleding en persoonlijke spullen. Daarnaast is er één badkamer aanwezig.
Het appartement is voorzien van een eigen berging.
De woning is volledig gasloos en beschikt over energielabel A++. Tevens is het mogelijk om een parkeerplaats te kopen of te huren.
Bijzonderheden:
Prijs € 635.000 v.o.n.
Woonoppervlakte circa 73 m²
Gelegen op de 1e verdieping
2 kamers
1 slaapkamer
1 badkamer
Balkon circa 11 m²
Terrasligging zuidwest
Inloopkast aanwezig
Eigen berging
Mogelijkheid tot koop of huur van een parkeerplaats
Gasloos wonen
Energielabel A++
De getoonde afbeeldingen en plattegronden zijn indicatief. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend
Bezoek de projectwebsite voor meer informatie: ypsilonpark com
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 2.700.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 9.890
- Bouwjaar
- 2026
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 273 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 142 m²
- Inhoud
- 700 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 3 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 3 douches, dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, en 2 wastafels
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 6e woonlaag
- Parkeergarage
© 2001-2026 funda