Frederik Hendriklaan 168-B2582 BK Den HaagStatenkwartier
€ 450.000 k.k.
Kaart
- 82 m²
- 1
- F
Omschrijving
Advertentie
Kenmerken
Populariteit
848x
Bekeken
23x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt
Statenkwartier
Den Haag- Inwoners
- 10.315
- Gezin met kinderen
- 29%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.489
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.