Verkocht
Koningin Emmakade 1912518 JP Den HaagSweelinckplein e.o.
€ 445.000 k.k.
- 78 m²wonen
- 1slaapkamer
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 18 maart 2026
- Verkoopdatum
- 21 april 2026
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Aan de Koningin Emmakade, met vrij uitzicht over het groen en het water, ligt dit goed onderhouden appartement op de eerste verdieping van een monumentaal pand uit 1895.
De woning is praktisch ingedeeld en in de afgelopen jaren gemoderniseerd. Aan de voorzijde bevindt zich de lichte woon-/eetkamer met open keuken (2021) en uitzicht over de kade. Aan de achterzijde liggen de slaapkamer en een apart kantoorgedeelte. Met balkons aan zowel de voor- als achterzijde is er altijd een plek buiten.
De ligging in Duinoord is rustig en centraal, om de hoek van het Sweelinckplein en de Reinkenstraat met een gevarieerd aanbod aan winkels en horeca. Openbaar vervoer en uitvalswegen zijn goed bereikbaar.
Indeling:
Entree via het portiek, trap naar de eerste verdieping, toegang tot de woning.
Eerste etage:
Binnenkomst in de hal met toegang tot alle vertrekken. Aan de voorzijde ligt de woon-/eetkamer, een prettige en lichte ruimte met uitzicht over de Koningin Emmakade. De open keuken is modern uitgevoerd (2021) en voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Aan de achterzijde bevindt zich de ruime slaapkamer met aansluitend een apart kantoorgedeelte, ideaal voor thuiswerken of als inloopkast. Vanuit de slaapkamer is het balkon aan de achterzijde bereikbaar.
De badkamer ligt eveneens aan de achterzijde en is recent gemoderniseerd (2020) met een ligbad, inloopdouche en wastafel.
In het souterrain bevindt zich een royale (fietsen)berging.
Bijzonderheden:
+ Bouwjaar 1895
+ Woonoppervlak ca. 78 m²
+ Balkons aan voor- en achterzijde
+ Vrij uitzicht over groen en water
+ Actieve VvE, bijdrage € 100,- per maand
+ Reservefonds ca. € 14.000
+ Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
+ Gelegen in rijksbeschermd stadsgezicht Duinoord
+ Oplevering op korte termijn
+ Ouderdoms- en materialenclausule van toepassing
Bent u op zoek naar een karaktervol appartement op een fijne locatie? Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging.
U kunt eenvoudig contact opnemen via het contactformulier. U ontvangt vervolgens een link om zelf een bezichtiging in te plannen.
Enthousiast geworden? En heeft u een koophuis? Wij helpen u graag met de verkoop van uw huidige woning en bieden u vrijblijvend een waardebepaling aan.
De informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid hiervan kunnen echter geen rechten worden ontleend. De Vries Robbé B.V. aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid of onjuistheid.
-------------------------------------------------------------------------------------
Located on the Koningin Emmakade, with open views over greenery and water, this well-maintained apartment is situated on the first floor of a monumental building dating from 1895.
The apartment has a practical layout and has been modernised in recent years. At the front is the bright living and dining area with open kitchen (2021) overlooking the quay. At the rear are the bedroom and a separate study area. With balconies at both the front and rear, there is always a place to sit outside.
The location in Duinoord is quiet and central, just around the corner from the Sweelinckplein and the Reinkenstraat with a variety of shops and restaurants. Public transport and main roads are easily accessible.
Layout:
Entrance via the communal porch, staircase to the first floor, access to the apartment.
First floor:
Entrance hall with access to all rooms. At the front is the living and dining room, a bright and comfortable space with views over the Koningin Emmakade. The open kitchen is modern (2021) and fitted with built-in appliances.
At the rear is the spacious bedroom with an adjoining separate study area, ideal for working from home or as a walk-in wardrobe. The rear balcony is accessible from the bedroom.
The bathroom is also located at the rear and is well finished (2020), featuring a bathtub, walk-in shower and washbasin.
Additional:
A spacious private (bicycle) storage is located in the basement.
Particulars:
+ Built in 1895
+ Living area approx. 78 m²
+ Balconies at front and rear
+ Open views over greenery and water
+ Active VvE, contribution €100 per month
+ Reserve fund approx. €14,000
+ Ground lease bought off in perpetuity
+ Located in a protected historic area (Duinoord)
+ Available at short notice
+ Age and materials clauses will apply
Have you become enthusiastic? And do you currently own a home? We would be pleased to assist you with the sale of your present property. We are happy to inform you, without obligation, about the possibilities and can provide you with a complimentary valuation. Our agents will guide you carefully through every step of the process.
This information has been compiled with due care; however, no rights may be derived from its contents. De Vries Robbé B.V. accepts no liability for any incompleteness, inaccuracy or otherwise incorrect information, nor for the consequences thereof.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 445.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.705
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 100,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1895
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 78 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 1 m²
- Inhoud
- 290 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en vloerverwarming
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVENHAGE N 8493
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 100,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.162x
Bekeken
61x
Bewaard
18-3-2026
Op Funda
Buurt