BlikvangerDubbel bovenhuis in een van de mooiste wijken van Den Haag
Omschrijving
STATIG WONEN IN BENOORDENHOUT
Het appartement aan de Van Neckstraat 108 is gelegen in het Benoordenhout, een rustige wijk met veel groen. De wijk ontleent zijn naam aan het Haagse Bos: 'ten noorden van het bos'. De woningen in deze omgeving hebben een herkenbare elegante bouwstijl met oog voor detail.
De woning van circa 140 m2 ligt in de buurt Duinzigt, aan de rand van het Benoordenhout. De ligging is perfect. Op loopafstand liggen het gezellige winkelgebied van de Van Hoytemastraat, het Willem Royaardsplein en de Weissenbruchstraat.
Ook basisscholen, sportclubs en medische voorzieningen zijn nabij. Voor natuurliefhebbers ligt het prachtige Landgoed Clingendael letterlijk om de hoek. Ook de duinen, het strand van Scheveningen en natuurgebied Meijendel liggen binnen fietsafstand.
EEN RUSTIG EN LICHT DUBBEL BOVENHUIS
De Van Neckstraat 108 is een dubbel bovenhuis met veel licht en ruimte. Het appartement is gebouwd in een klassieke stijl die warmte, rust en plezier ademt. Tegelijkertijd is het appartement zeer functioneel ingedeeld waardoor de ruime kamers optimaal kunnen worden gebruikt.
Bovendien is er naast de woning een ruime berging, waarin meer dan voldoende ruimte is om bijvoorbeeld fietsen en scooters te kunnen herbergen.
INDELING
Er is een eigen entree op straatniveau en hal met trap naar de eerste verdieping.
De eerste verdieping heeft een ruime, lichte woonkamer en suite met originele schuifseparatie, vaste kasten en toegang tot zowel het balkon aan de voorzijde (zuidoosten, ochtend- en middagzon) als het balkon aan de achterzijde (noordwesten, avondzon).
De woonverdieping beschikt, naast een toilet, in totaal over drie balkons. Vanuit de keuken is er toegang tot het derde balkon (noordwest) met praktische balkonkast.
De semi-open keuken is uitgerust met een SMEG (gas)fornuis met dubbele oven, afzuigkap en ingebouwde vaatwasser.
De nostalgische SMEG koelkast is ter overname.
Op de tweede verdieping bevinden zich vier slaapkamers, de badkamer, een separaat toilet en een vaste kast met cv-opstelling.
De badkamer is uitgerust met een dubbele inloopdouche, een ligbad, dubbele wastafel met meubel, wasmachine-aansluiting en een dakraam (kan open en dicht) voor natuurlijk licht en ventilatie.
De slaapkamers aan de achterzijde hebben allebei toegang tot het balkon (noordwest).
De VVE is actief en wordt door een professionele VVE-beheerder beheerd.
De VVE-beheerder houdt samen met de eigenaren toezicht op het onderhoud en verzorgt de administratie en de verzekering van het gebouw.
KENMERKEN
- Bouwjaar 1937
- Eigen grond
- Balkons op het zuidoosten en noordwesten
- Energielabel D - Beschermd stads- of dorpsgezicht
- CV-installatie: Remeha Avanta 28C
- VVE actief, bijdrage € 212,50 per maand
- Aandeel VVE 34/100
- Meerjarenonderhoudsplan (MJOP)
- Juridische overdracht in overleg - NVM koopovereenkomst 2023
- Aanvullende clausules kunnen onderdeel zijn van de koopovereenkomst
Alle (online) informatie omtrent dit object is met uiterste zorg samengesteld. Voor de juistheid ervan kunnen wij echter geen aansprakelijkheid aanvaarden, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Alle getoonde informatie is slechts een uitnodiging tot het doen van een bod en onder voorbehoud van gunning. Plattegronden en maatvoeringen zijn altijd indicatief.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 645.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.607
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 212,50 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1937
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 140 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 364 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie
- Cv-ketel
- Remeha Avanta 28C (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVENHAGE X 5654
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- 'S-GRAVENHAGE X 5652
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 212,50 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda