Omschrijving
Deze maisonnette laat zich het beste omschrijven als een tweelaagse eengezinswoning in een gebouw.Je komt binnen op de begane grond waar zich de woonkamer, keuken en berging bevinden. Door de enorme hoogte hier, krijg je hier een enorm ruimtelijk effect. Je hebt een eigen overdekt terras op het zonnige zuidwesten. Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers en een badkamer met tweede toilet.
• Woonoppervlakte circa 81 m2
• Begane grond met een extra hoog plafond
• Woonkamer met grote raampartij
• Overdekt terras op het zuidwesten
• Twee slaapkamers
• Berging bij de woonkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting
• Eigen parkeerplaats op het binnenterrein
• Gezamenlijke fietsenberging op de begane grond van het gebouw
*Houd er rekening mee dat er verplicht meerwerk van toepassing is en de koopsommen inclusief dit gekozen meerwerk op de projectwebsite: wonenindeboeg.nl zichtbaar zijn.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 447.500 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 5.028
- Bouwjaar
- 2025
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 89 m²
- Inhoud
- 341 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
© 2001-2026 funda