Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/ede/huis-rooseveltdreef-7/44453511/

BlikvangerRoyale 2-1-kap, extra diepe garage. Vrij uitzicht, lichte woonkamer.
Omschrijving
Rooseveltdreef 7, Ede
-English below-
Royaal en goed onderhouden HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS met extra diepe GARAGE, gelegen in een rustige straat in de geliefde woonwijk Rietkampen. Deze woning combineert ruimte, comfort en een fijne woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Met maar liefst een woonoppervlakte van ca. 125 m² beschikt deze woning o.a. over een royale en lichte woonkamer met erker aan de voorzijde. Vanuit hier geniet u van vrij uitzicht, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel en veel natuurlijk lichtinval.
Ook op het gebied van duurzaamheid zit u hier goed. De woning is voorzien van maar liefst 14 zonnepanelen en beschikt over energielabel B, wat bijdraagt aan lagere energielasten en extra wooncomfort.
De ligging in de wijk Rietkampen is ideaal. Winkelcentrum Stadspoort, diverse basisscholen, speelvelden voor kinderen en het Ziekenhuis Gelderse Vallei bevinden zich op korte afstand. Daarnaast zijn uitvalswegen als de A12 en A30 eenvoudig bereikbaar.
INDELING:
Begane grond.
Entree, hal met meterkast, toiletruimte, trapopgang naar de 1e verdieping en toegang naar de woonkamer.
Een heerlijke lichte woonkamer voorzien van veel ramen. Het zitgedeelte met erker is aan de voorzijde en daar profiteert u van vrij uitzicht. De mooie grenen houten vloer draagt bij aan de warme sfeer.
Aan de achterzijde bevindt zich de eetkamer met schuifpui naar de achtertuin. Direct ernaast is de keuken met een hoekopstelling en diverse inbouwapparatuur (o.a. koelkast, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser en oven).
Via de achterdeur staat de keuken in directe verbinding met de tuin en biedt volop mogelijkheden voor gezellig samenzijn met familie en vrienden. De zonnige achtertuin op het zuiden vormt een heerlijke plek om gedurende de dag van de zon te genieten. Daarnaast beschikt de woning over een extra diepe garage en eigen oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein.
Eerste verdieping.
Overloop met toegang naar 3 slaapkamers en de badkamer. De badkamer is in een lichte kleurstelling betegeld en voorzien van een ligbad, douche, wastafelmeubel met dubbele waskom en 2e toilet.
Via de vaste trap bereiken wij de...
Tweede verdieping.
Ruime overloop met een zijraam voor extra lichtinval, bergruimte achter het dakbeschot en wasmachineaansluiting.
Vanuit de overloop is er toegang naar slaapkamer 4 en 5. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een dakkapel en de kamer achter heeft een groot Velux dakraam.
Tuin/garage.
Via de eigen oprit parkeert u de auto droog in de extra diepe garage van ca. 24 m2.
Gebruikt u de garage liever voor andere zaken? Dan is er voldoende parkeergelegenheid op de eigen oprit.
Vanuit de achtertuin is er een toegangsdeur naar de stenen garage.
Mooi aangelegde voor- en achtertuin.
De achtertuin is op het zonnige zuiden gelegen en door de gunstige ligging kijkt u niet tegen achtergevels van andere woningen aan.
Opvallend is de jaren oude appelboom in de tuin. Naast het leveren van een goed gevulde fruitmand is deze ook heel praktisch voor tijdens de warmere dagen. Een heerlijk plek om in uw hangmat van de schaduw te genieten!
Het terras direct bij de achtergevel is volgens de eigenaren het ideale plekje (lekker uit de wind) om al vroeg in het jaar van het zonnetje te genieten. Dit terras is overigens voorzien van een elektrisch bedienbaar zonnescherm.
BIJZONDERHEDEN:
- Goede ligging met vrij uitzicht vanuit de woonkamer.
- 14 zonnepanelen (260 Wp per stuk) met Solaredge omvormer.
- Energielabel B.
- Extra diepe garage met garagedeur en aparte zijdeur die toegang geeft vanuit de achtertuin.
- Oprit met laadpaal voor elektrische auto. Laadpaal ter overname.
- Veel bergruimte aanwezig.
- Vrij gelegen achtertuin op het zuiden.
- Kindvriendelijke woonomgeving.
- Gelegen nabij diverse basisscholen, speeltuin, winkelcentrum, ziekenhuis Gelderse Vallei, bioscoop en uitvalswegen.
English translation:
Rooseveltdreef 7, Ede
Spacious and well-maintained semi-detached house with an extra-deep garage, located on a quiet street in the popular Rietkampen residential area. This home combines space, comfort and a pleasant living environment with all daily amenities within easy reach.
With a living area of approximately 125 m², the property features a spacious and bright living room with a bay window at the front. From here, you enjoy an open view, creating a pleasant sense of space and plenty of natural light.
In terms of sustainability, this property is also well equipped. The house has no fewer than 14 solar panels and an energy label B, contributing to lower energy costs and additional living comfort.
The location in the Rietkampen neighbourhood is ideal. Stadspoort shopping centre, several primary schools, children’s play areas and Gelderse Vallei Hospital are all nearby. In addition, main roads such as the A12 and A30 are easily accessible.
Layout:
Ground floor.
Entrance hall with meter cupboard, toilet, staircase to the first floor and access to the living room.
A wonderfully bright living room with many windows. The seating area with bay window is located at the front, where you benefit from an open view. The beautiful pine wooden floor adds warmth and atmosphere.
At the rear is the dining area with sliding doors to the back garden. Directly adjacent is the kitchen with a corner layout and various built-in appliances, including a refrigerator, induction hob, extractor hood, dishwasher and oven.
Through the back door, the kitchen is directly connected to the garden, offering plenty of possibilities for spending time with family and friends. The sunny south-facing rear garden is a wonderful place to enjoy the sun throughout the day. In addition, the property has an extra-deep garage and a private driveway with parking on site.
First floor.
Landing with access to three bedrooms and the bathroom.
The bathroom is tiled in a light colour scheme and equipped with a bathtub, shower, washbasin unit with double basin and second toilet.
A fixed staircase leads to the second floor.
Second floor.
Spacious landing with a side window for additional natural light, storage space behind the roof slopes and a washing machine connection.
From the landing there is access to bedrooms four and five. The bedroom at the front has a dormer window and the rear bedroom has a large Velux roof window.
Garden and garage.
Via the private driveway, you can park your car dry in the extra-deep garage of approximately 24 m².
Prefer to use the garage for something else? There is ample parking space on the private driveway.
From the rear garden, there is access to the brick garage through a separate door.
Beautifully landscaped front and rear garden.
The rear garden faces south and, thanks to its favourable position, you do not look directly onto the rear façades of other houses.
A striking feature is the mature apple tree in the garden. Besides providing a well-filled fruit basket, it is also very practical on warm days: a lovely spot to enjoy the shade in a hammock.
According to the owners, the terrace directly adjoining the rear façade is the ideal place to enjoy the sun early in the year, sheltered from the wind. This terrace is also fitted with an electrically operated sun awning.
Details:
-Good location with open views from the living room.
-14 solar panels (260 Wp each) with SolarEdge inverter.
-Energy label B.
-Extra-deep garage with garage door and separate side door providing access from the rear garden.
-Driveway with charging point for electric car. Charging point available for takeover.
-Plenty of storage space.
-Freely situated south-facing rear garden.
-Child-friendly residential area.
-Located near several primary schools, playground, shopping centre, Gelderse Vallei Hospital, cinema and main roads.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 620.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.000
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1991
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 124 m²
- Overige inpandige ruimte
- 27 m²
- Perceel
- 242 m²
- Inhoud
- 508 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit trendline (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EDE E 2025
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 242 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda