Verkocht
J.W. Hagemanstraat 347151 AG EibergenEibergen Centrum
€ 325.000 k.k.
- 99 m²wonen
- 202 m²perceel
- 3slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 7 november 2025
- Verkoopdatum
- 12 december 2025
- Looptijd
- 5 weken
Omschrijving
J.W. Hagemanstraat 34 & 34a – wonen én werken in het hart van Eibergen
Midden in het hart van Eibergen staat dit karakteristieke pand met een bijzondere combinatie: een kantoorruimte op de begane grond en een royale bovenwoning met dakterras.
Een locatie waar historie, gemak en rendement samenkomen. Hier woon of beleg je letterlijk midden tussen de voorzieningen, met de winkels, horeca en het gezellige centrumleven direct om de hoek.
Het pand ademt de sfeer van vroeger, maar is door de jaren heen praktisch ingedeeld en functioneel gemaakt. Op de begane grond bevindt zich een kantoorruimte die momenteel wordt verhuurd aan een zakelijke huurder. Daarmee biedt dit object direct huurinkomsten en zekerheid. De kantoorruimte is 94 m² groot.
De bovenwoning is verrassend ruim, met een lichte woonkamer aan de voorzijde, drie slaapkamers, een nette keuken en een zonnig dakterras van ruim 22 m² aan de achterzijde.
Of je nu zoekt naar een solide beleggingsobject, een combinatie van wonen en werken onder één dak, of een toekomstig woonpand op een centrale plek – de J.W. Hagemanstraat 34 & 34a biedt volop mogelijkheden.
BEGANE GROND (huisnummer 34a)
Aan de straatzijde bevindt zich de entree naar de kantoorruimte. Deze bestaat uit een aantal werk- en opslagruimtes, een keuken en een toilet. Tevens bevindt zich aan de achterzijde nog een buitenruimte.
De afwerking is eenvoudig en dateert grotendeels uit een eerdere periode, maar is netjes onderhouden en prima geschikt voor het huidige gebruik. De ruimte is verhuurd aan een betrouwbare huurder en wordt in verhuurde staat verkocht.
EERSTE VERDIEPING (huisnummer 34)
Via een eigen entree aan de straatzijde kom je in de bovenwoning. Deze woning voelt licht en ruim dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde. De woonkamer heeft een prettige indeling en grenst aan een praktische keuken. Verder zijn er drie slaapkamers, een badkamer met douche en toilet. Een ruime vliering over de volle breedte, bereikbaar via een vlizo trap. Ideaal als extra opslag- of hobbyruimte.
Aan de achterzijde ligt een royaal dakterras van circa 22 m², waar je heerlijk beschut buiten kunt zitten midden in het dorp.
LIGGING
De J.W. Hagemanstraat ligt midden in het centrum van Eibergen, met supermarkten, winkels, horeca en het gemeenteplein letterlijk om de hoek. Een plek waar alles op loopafstand is en waar het dorpsleven bruist. Tegelijkertijd is het pand goed bereikbaar per auto en fiets, met voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving.
Op korte afstand bevindt zich het prachtige wandelgebied rondom de Berkel. Hier kun je heerlijk wandelen met de hond of een stukje hardlopen in de natuur. Daarnaast zijn de uitvalswegen richting Enschede en Doetinchem binnen enkele minuten bereikbaar.
Bijzonderheden & kenmerken
• Combinatie van kantoorruimte en bovenwoning
• Kantoorruimte in verhuurde staat (stabiel huurcontract)
• Bovenwoning wordt vrij van huur geleverd
• Dakterras van ca. 22 m²
• Houten en kunststof kozijnen met grotendeels HR-glas
• Recent schilderwerk (2023) door RS Schildersgroep Zutphen
• Dakgoten vernieuwd in 2022
• Kantoorruimte energielabel G en bovenwoning energielabel E
• Elektra bovenverdieping vernieuwd (2018)
• Bouwjaar circa 1751
• Bruto vloeroppervlakte op de begane grond en eerste verdieping is totaal ca. 193 m²
Vraagprijs: € 325.000,– k.k.
Aanvaarding: in overleg
Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te verstrekken of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 325.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.283
- Bouwjaar
- 1751
- Specifiek
- Gedeeltelijk verhuurd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 99 m²
- Overige inpandige ruimte
- 133 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 23 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Perceel
- 202 m²
- Inhoud
- 470 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en rookkanaal
- Cv-ketel
- Nefit Ecomline HRC 22/Nefit Smartline HRC 24 (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EIBERGEN G 1726
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 202 m²
- Achtertuin
- 64 m² (8,00 meter diep en 8,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Populariteit
3.951x
Bekeken
10x
Bewaard
7-11-2025
Op Funda
Buurt

Eibergen Centrum
Eibergen- Inwoners
- 755
- Gezin met kinderen
- 13%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.