Omschrijving
Verhees Vastgoed & Makelaardij presenteert: Winkelstraat 13, Eindhoven!
Ben jij op zoek naar een instapklare starterswoning op een toplocatie in Eindhoven, met energielabel A én een heerlijk gezamenlijk dakterras op het zuiden? Dan is Winkelstraat 13 precies de woning die aan al jouw wensen voldoet.
Dit moderne 2-kamerappartement van ca. 41 m² is slim en efficiënt ingedeeld en biedt verrassend veel wooncomfort. Dankzij de prettige lichtinval voelt het appartement aanzienlijk ruimer aan dan de vierkante meters doen vermoeden. Daarnaast beschikt het complex over een gezamenlijke berging én een gigantisch gezamenlijk dakterras van ca. 72m2 op het zuiden, wat echt een uniek pluspunt is in deze prijsklasse.
Let op!! Dit tweekamerappartement wordt aangeboden met Duokoop. Door te kopen met Duokoop, koop je samen met het Duokoopfonds de woning. Het gedeelte dat jij koopt (het Kopersdeel) betaal je met een hypotheek en/of eigen middelen. Het gedeelte dat je niet koopt (het Duokoopdeel) mag je gebruiken alsof je eigenaar bent.
Voor het gebruik van het Duokoopdeel betaal je een maandelijkse vergoeding (canon) van bruto €146,-. Deze vergoeding is fiscaal aftrekbaar. De vergoeding voor het gebruik van het Duokoopdeel wordt (buiten een jaarlijkse inflatiecorrectie) nooit aangepast. Om dit appartement te kunnen kopen met Duokoop heb je een bruto jaarinkomen inkomen van ca. €61.000,- nodig.
Het appartement:
Bij binnenkomst kom je in de centrale hal welke toegang geeft tot alle ruimtes binnen het appartement. De woning is praktisch ingedeeld en volledig instapklaar. Ideaal voor starters die zonder verbouwen direct willen wonen.
Woonkamer:
De woonkamer vormt het hart van het appartement en is opvallend licht door de grote raampartij. Hierdoor ontstaat een open en ruimtelijk gevoel. De ruimte is praktisch in te delen met een comfortabele zithoek én eethoek, waardoor dit appartement als een volwaardige woning aanvoelt.
Keuken:
De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is netjes en functioneel ingericht. Voorzien van voldoende kastruimte en een praktische werkindeling is dit een keuken die direct klaar is voor gebruik.
Slaapkamer en badkamer:
De slaapkamer is rustig gelegen en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kastruimte. De badkamer is verzorgd uitgevoerd en voorzien van een douche, wastafelmeubel en toilet. Alles is netjes onderhouden en instapklaar.
Gezamenlijk dakterras en berging:
Wat dit appartement écht onderscheidt is het gezamenlijke dakterras op het zuiden. Een heerlijke plek om in de zon te zitten, te ontspannen na een werkdag of gezellig buiten te genieten met vrienden. Daarnaast beschikt het complex over een gezamenlijke berging, ideaal voor extra opslagruimte.
Energiezuinig en centraal wonen:
Met energielabel A woon je hier comfortabel en energiezuinig. De VvE is actief en gezond, met een maandelijkse bijdrage van slechts €110,- per maand.
Winkelstraat 13 ligt op zeer centraal bij het gezellige gerardusplein in stratum, een van de meest gewilde wijken van Eindhoven met winkels voor de dagelijkse boodschappen, verschillende speciaalzaken, parken en openbaar vervoer op loopafstand. Ook de uitvalswegen richting de ring van Eindhoven en de A2 en A67 zijn snel bereikbaar.
Kortom:
Winkelstraat 13 is een in 2026 verduurzaamd, instapklaar, energiezuinig en slim ingedeeld appartement op een centrale locatie in Eindhoven. De combinatie van lage vaste lasten, veel licht, een gezamenlijk dakterras op het zuiden en een berging maakt dit een absolute buitenkans in deze prijsklasse.
Dus maak snel een afspraak voor een bezichtiging. Dit is een kans die je niet wilt missen!
Kenmerken
- Woonoppervlakte ca. 41 m²
- 2-kamerappartement
- Energielabel A
- In 2026 volledig verduurzaamd
- Instapklaar
- Gezamenlijk dakterras van ca. 72m2 op het zuiden!
- Gezamenlijke fietsenberging
- VvE-bijdrage: €110,- per maand
- Centrale ligging met voorzieningen op korte afstand
- Overdracht in overleg
Disclaimer:
Alle informatie in de advertentie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 239.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.841
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 110,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 41 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 72 m²
- Inhoud
- 128 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- STRATUM D 4831
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Erfpacht
- Lasten
- € 1.750,00 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg, aan park en in centrum
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 72 m² (8,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 110,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda