Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/elburg/huis-luzerne-16/43157980/

Luzerne 168081 SR ElburgVossenakker-De Pal
€ 749.000 k.k.
BlikvangerHet gehele woonprogramma op de begane grond !
Omschrijving
Op een zeer fraaie locatie in woonwijk “De Pal II” wordt u aangeboden een uitgebouwde “HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS”. Wat deze woning zo bijzonder maakt is, dat het gehele woonprogramma op de begane grond aanwezig is. En het feit dat deze woning voor meerdere doeleinden geschikt gemaakt kan worden, te weten; wonen met mantelzorg of praktijk aan huis.
Ook uniek te noemen is de royale besloten tuin achter de geluidswal met diverse zitjes en een fraai tuinhuisje, met glazen schuifwanden, inbouwspotjes en een stoere wandafwerking, waar u heerlijk tot in de late uurtjes kunt genieten. Deze tuin is bijzonder fraai aangelegd met diverse groene borders en kleurige planten.
Het geheel staat dan op een ruim perceel van 541 m² grond. Deze woning is in 2005 gebouwd en optimaal geïsoleerd. De woning is gelegen aan een rustig straatje.
Begane grond:
Mooie lange hal met lichte wandafwerking, nette plavuizen vloer, trapopgang en toegang tot de toiletruimte met een mooie betegelde wandtegel, zwevend toilet en fonteintje.
De royale woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is deze momenteel opgedeeld in twee gedeeltes d.m.v. van twee stoere taatsdeuren. Deze beide gedeeltes zijn momenteel bij de huidige eigenaren in gebruik als woonkamer, maar is op eenvoudige wijze te veranderen in een ouderslaapkamer met aansluitend een volledig betegelde badkamer met douchegelegenheid, wastafel en 2e toilet. Deze extra ruimte is naast het gebruik als tweede woongedeelte ook geschikt voor werken aan huis of mantelzorg.
Aan de achterzijde van de woning treft u het eetgedeelte met aansluitend de nette U-keuken met natuurstenen aanrechtblad en uiteraard de benodigde inbouwapparatuur. Vervolgens komt u in de bijkeuken. De inpandige berging is van binnenuit bereikbaar.
Eerste verdieping:
Overloop met aan de voorzijde de ouderslaapkamer over de gehele breedte van de woning, vanuit deze kamer loopt u zo de loggia op.
Aan de achterzijde zijn nog twee slaapkamers aanwezig en wordt deze verdieping afgemaakt met een schitterende badkamer voorzien van een ruime douchegelegenheid, stoere plank met hierop twee waskommen en een 3e toilet. Middels vaste trap te bereiken …
Tweede verdieping:
Royale open ruimte met veel bergruimte en de mogelijkheid voor het creëren van een 4e slaap/hobbykamer. Tevens vindt u hier de opstelling van Cv-ketel.
Opmerking
- Woonoppervlakte 173 m²
- Overige inpandige ruimte 18 m²
- Externe ruimte 12 m²
- Energielabel B
- Bouwjaar 2005
Bent u opzoek naar woning met mogelijkheden zowel aan de binnen- als buitenzijde, bel dan voor een vrijblijvende bezichtiging.
Aanvaarding in overleg
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 749.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.329
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 173 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 12 m²
- Perceel
- 541 m²
- Inhoud
- 716 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, 2 toiletten, wastafel, dubbele wastafel, en inloopdouche
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit, Trendline HRC30 (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ELBURG D 637
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 541 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Zijtuin
- 304 m² (19,00 meter diep en 16,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Foto's 54
Plattegronden 5
© 2001-2026 funda


























































