Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/emmeloord/huis-niels-bohrhage-9/43243644/

Niels Bohrhage 98302 WV EmmeloordEmmeloord-Emmelhage-Boswonen
Verkocht onder voorbehoud
€ 740.000 v.o.n.
BlikvangerNieuw, vrijstaand en luxe wonen op toplocatie!
Omschrijving
Nieuw, vrijstaand en luxe wonen op toplocatie!
Op een prachtige locatie aan de rand van de geliefde woonwijk Emmelhage staat deze nieuwgebouwde vrijstaande woning. Een huis waarin hoogwaardig materiaalgebruik, doordachte indeling en modern wooncomfort perfect samenkomen. De woning is volledig instapklaar en beschikt over een stijlvol interieur, royale leefruimtes en een fraai aangelegde tuin rondom. Hier woont u in rust en ruimte, met alle voorzieningen van Emmeloord binnen handbereik.
Interesse gewekt? Neem contact met ons op en we nemen rustig de tijd om met jou alle details van deze woning te bespreken tijdens een bezichtiging op locatie!
Indeling
Begane grond: ruime entree/hal met trapopgang en vide, meterkast, verdeler vloerverwarming en inbouwtoilet met fontein. Doorgang naar riante straatgerichte woonkamer met zij-erker voorzien van vloerverwarmde pvc vloer in 'hongaarse punt'. Eethoek met schuifpui naar achtertuin en met zicht op de open keuken in hoekopstelling voorzien van 5-pits gaskookplaat, combi- oven, koelkast, vaatwasser en afzuigkap. Doorgang naar de bijkeuken met witgoed- en cv. opstelling (hybride warmtepomp). Aansluitend bevindt zich de aangebouwde en geïsoleerde stenen berging met sectionaaldeur.
Eerste verdieping: l-vormige overloop met daglichttoetreding via zijraam en doorgang naar de 3 royale slaapkamers waarvan de master voorzien is van een inloopkast. De badkamer is voorzien van ligbad, hangtoilet, inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en designradiator.
Tweede verdieping: vaste trap naar de zolderverdieping met doorgang naar de 2 slaapkamers ruime slaapkamers met elk 2 dakkapellen. Eén daarvan is voorzien van vlizotrap naar een extra bergzolder.
Buitenruimte: zeer verzorgde tuin rondom met diverse terrassen en gedeeltelijk voorzien van hekwerk. De achtertuin is aan waterpartij gelegen. Aan de voorzijde is ruimte voor meerdere auto's op de oprit.
Bijzonderheden/details:
- Groothuis Bouw woning
- 4 dakkapellen zolderverdieping
- Hybride warmtepomp
- Volledig voorzien van pvc vloeren
- Begane grond gestuct plafond
- Zinken hemelwaterafvoeren
- Kunststof kozijnen
- Aanvaarding medio januari
- Maatvoering perceel is indicatie. Perceel zal voor overdracht worden ingemeten door kadaster.
Wil je ook weten wat de aankoop van deze woning financieel voor jou betekent? Maak dan vrijblijvend een afspraak met één van onze hypotheekadviseurs of vraag de makelaar naar de mogelijkheden bij Alpina.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 740.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 3.682
- Bouwjaar
- 2017
- Wonen
- 201 m²
- Overige inpandige ruimte
- 21 m²
- Perceel
- 433 m²
- Inhoud
- 853 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NOORDOOSTPOLDER AX 2164
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 433 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 9,50 meter diep en 16,03 meter breed
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra en verwarming
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda