
BlikvangerFenomenaal uitzicht vanuit het penthouse!
Omschrijving
De stad aan je voeten!
Op de 25ste verdieping van de Alphatoren krijgt wonen in de stad een andere dimensie. Hier bepalen licht, lucht en het steeds veranderende uitzicht het ritme van de dag. Enschede ligt letterlijk aan je voeten, met daarachter het landschap en de horizon. Wonen in dé hoogste woontoren van Enschede is een eigentijdse manier van leven. Alle voorzieningen bevinden zich dichtbij, terwijl je thuis juist afstand ervaart van de levendigheid beneden. De hoogte brengt rust en privacy; de stad zorgt voor energie en gemak.
De snelle lift brengt je comfortabel naar boven. Zodra de deuren opengaan, ligt de voordeur van het penthouse direct tegenover je. Eenmaal binnen verdwijnt het straatniveau naar de achtergrond en begint het wonen boven de stad.
Mooienhof 171 is gelegen op de westelijke zijde van de toren. Dankzij de unieke raampartijen geniet je van volop daglicht en een waanzinnig uitzicht!
25e verdieping:
Vanuit de entree kom je in de royale hal binnen, die toegang biedt tot alle fijne ruimtes. De woonkamer biedt ruimte aan verschillende zitgedeelten, waardoor je op ieder moment van de dag een comfortabele plek kunt kiezen. ’s Avonds geniet je op de bank van de televisie en de sfeer van de waterstofhaard. Overdag vormt de andere zithoek de ideale plek om uit te kijken over de indrukwekkende skyline. De verbinding tussen de verschillende leefruimtes zorgt voor lange zichtlijnen en laat het daglicht diep het appartement binnenvallen. Het penthouse is recent volledig gemoderniseerd en samen met een interieurontwerper zorgvuldig ingericht. Strakke lijnen, warme houttinten en stijlvol gekozen meubels zorgen voor een modern, warm en harmonieus geheel.
Het appartement wordt volledig gemeubileerd aangeboden. Hierdoor sluiten de inrichting, de maatwerkoplossingen en de afwerking naadloos op elkaar aan en kan de nieuwe eigenaar het penthouse direct betrekken. Op diverse plekken, zowel in de hal als in de woonkamer, zijn hoogwaardige inbouwkasten geplaatst. In de woonkamer is zelfs een volledige wand uitgevoerd als royale maatwerkkast.
De moderne keuken is strak vormgegeven en vormt een rustig onderdeel van de leefruimte. De open opzet houdt het contact met de eetkamer en woonkamer in stand en maakt de keuken tot een centraal onderdeel van het dagelijkse wonen. De keuken is voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur en natuurlijk een wijnkoeler.
Een bijzonder element zijn de grote ramen die naar binnen kunnen worden geopend. Op mooie dagen ontstaat hierdoor een sterk buitengevoel en krijgt het appartement een bijna loggia-achtige beleving, hoog boven het straatniveau.
Slapen:
De master bedroom beschikt over een ruime walk-in closet en een badkamer, ingericht met een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel, toilet en bidet. De royale raampartijen geven ook deze vertrekken een lichte en open uitstraling. De tweede slaapkamer beschikt eveneens over een badkamer ensuite met een inloopdouche en wastafel. Deze kamer kan goed worden gebruikt als volwaardige gastenkamer, maar ook als werk- of studeerruimte. Beide slaapkamers liggen rustig ten opzichte van de leefruimtes.
Het appartement is uitgevoerd met een doorlopende plavuizen vloer, strakke wanden en hoge en brede houten deuren. Het sanitair is onder meer van Villeroy & Boch en de inbouwkranen zijn van Dornbracht. De rustige materiaalkeuze en heldere lijnen vormen een moderne basis voor een interieur naar eigen smaak. Bij het appartement horen twee eigen vaste parkeerplaatsen in de afgesloten parkeergarage en een afzonderlijke berging. Bewoners van de Alphatoren kunnen daarnaast gebruikmaken van de panoramaruimte op de bovenste verdieping en van de gezamenlijke binnentuin.
Beneden bevinden zich winkels, restaurants, cultuur, het station en dagelijkse voorzieningen op korte loopafstand. Je stapt de lift in en enkele minuten later wandel je door de stad. Thuis keer je terug naar de rust en ruimte van de 25ste verdieping.
Hier begint de dag met het eerste zonlicht aan de horizon. Later trekt het licht langs de gevels van de stad en aan het einde van de dag kleurt de lucht opnieuw. Wolken, zon en wisselende weersbeelden zorgen ervoor dat geen dag hetzelfde is. Onze makelaar Jorn van Veen laat u graag ervaren wat wonen op de 25ste verdieping van de Alphatoren zo bijzonder maakt.
Bijzonderheden:
- Luxe penthouse!
- Recent geheel gemoderniseerd;
- Bouwjaar: 2008;
- Woonoppervlakte: 186 m²;
- Energielabel A;
- Gelegen op de 25e verdieping met een fenomenaal uitzicht;
- 2 slaapkamers;
- 2 badkamers;
- Twee eigen vaste parkeerplaatsen in de parkeergarage;
- Elektrisch bedienbare gordijnen en smartverlichting;
- Dit penthouse wordt geheel gemeubileerd verkocht! Dus turn-key wonen!
- In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.
Aanvaarding: in overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 950.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.108
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 444,06 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Penthouse (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2008
- Specifiek
- Gemeubileerd en gestoffeerd
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 186 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 578 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Domotica, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 25e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- ENSCHEDE B 7882
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum en vrij uitzicht
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Parkeerkelder
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 444,06 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda