Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/enschede/huis-pluimstraat-72/43394800/

Pluimstraat 727511 BW EnschedeDe Bothoven
€ 250.000 k.k.
BlikvangerTwee-onder-een-kapwoning met een grote tuin en volop potentie!
Omschrijving
2-onder-1-kapwoning in het centrum, met een grote tuin en met volop potentie!
Deze 2-onder-1-kapwoning uit de jaren ’30 biedt een mooie basis voor wie op zoek is naar een huis dat nog naar eigen smaak kan worden gemoderniseerd. De woning beschikt over een royale tuin en een praktische indeling met 3 slaapkamers en 2 badkamers, wat zorgt voor flexibiliteit in gebruik. De aanwezige ruimte geeft het geheel een prettige sfeer, terwijl er tegelijkertijd nog kansen liggen om het wooncomfort verder te verbeteren en te personaliseren.
Gelegen aan de rustige Pluimstraat, woon je hier op korte afstand van het centrum van Enschede. Voorzieningen zoals winkels, horeca en openbaar vervoer zijn eenvoudig bereikbaar, terwijl de directe omgeving een gemoedelijke en stedelijke woonomgeving biedt. Een fijne plek voor wie centraal wil wonen met alles binnen handbereik.
Indeling:
Begane grond:
Binnenkomst in de hal met toegang tot de woonkamer. De woonkamer heeft een prettige indeling en valt op door de fijne lichtinval dankzij ramen aan de voorzijde en achterzijde, wat zorgt voor een open en aangename sfeer. Aansluitend bevindt zich de keuken, die functioneel is ingericht en mogelijkheden biedt voor modernisering en herinrichting naar eigen wens. Vanuit de keuken is er toegang tot de hal, waarmee de zijtuin, het toilet en de badkamer te bereiken zijn. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot 2 slaapkamers, elk met een eigen indeling en lichtinval. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een tweede badkamer, voorzien van toilet, douche en wastafel. De ruimtes zijn praktisch, maar bieden ook hier mogelijkheden voor aanpassing en modernisering. Daarnaast is er een balkon aanwezig, wat een extra buitenplek biedt.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevindt zich een extra slaapkamer, wat deze verdieping zeer geschikt maakt als logeer- of werkruimte.
Buitenruimte:
De woning beschikt over een grote zijtuin op het noorden, met voldoende ruimte om een fijne zitplek te creëren. De tuin is bereikbaar vanuit zowel de woning als via de poort aan de voorzijde. De aangebouwde bergingen zorgen voor extra bergruimte.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1930;
- Type woning: 2-onder-1-kapwoning;
- Aantal slaapkamers: 3;
- Woonoppervlakte: 104 m²;
- Twee badkamers;
- Zijtuin gelegen op het noorden;
- Balkon op de eerste verdieping;
- Schuur en berging aanwezig;
- Gelegen nabij het centrum van Enschede;
- In de koopakte zullen de volgende clausules worden opgenomen: ouderdomsclausule en mogelijk asbestclausule;
- In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.
Aanvaarding: In overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen Twentse NVM-aankoopmakelaar in. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 250.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.404
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd en kluswoning
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 104 m²
- Overige inpandige ruimte
- 14 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Perceel
- 185 m²
- Inhoud
- 413 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Cv-ketel
- Remeha avanta 35c (gas gestookt uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ENSCHEDE D 14302
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 185 m²
- Zijtuin
- 100 m² (14,74 meter diep en 6,80 meter breed)
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda